Slovenija
337 ogledov

Poziv zveze potrošnikov glede plačljivih programov Pop TV in Kanal A

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 18:15 02.december 2016.

    A Čakarmiš & Co. mislijo, da imajo tako dober program?! Ne ga srat.... A vam povem kakšni filmi bodo decembra na POP in A? .....Taki kot vsako leto okoli Novega leta ;-) "Več pa takoj po oglasih"!

  • Martin Jančič 18:24 02.december 2016.

    Že tako bolj malo gledam naše programe le tu pa tam, pakaj bi gledal samo pnavlanje iz enega na drug program, filma ne vem gdaj sem ga nazadnje gledal itak 15minut film 5minut reklam brez komentarja boljše na kakšen sprehod pa je!

  • fritolin 19:16 02.december 2016.

    praufo- pa ti si res model......nekaj hudega se ti je moralo zgoditi da si tako zagrenjenjen....kot ti je rekel rozman - pa pac ne glej in je zadeva resenase mi pa zdi da moras imet res zalostno ...prikaži večo zivljenje saj katerikoli clanek odprem ti kar nekaj komentiras na pocez....

  • september 19:31 02.december 2016.

    Praufo-prav imaš.

  • Gigiiinjo 21:49 02.december 2016.

    če bo kaki evro, dva bom kupil predvsem zaradi a kanala in spremljanja prve lige nogometa.drugače pa ko vas jebe

  • glicinija 21:49 02.december 2016.

    Talenti, dve uri in pol, šest tekmovalcev, ostalo reklame. Pa kljub temu velike izgube! Po domače bi rekli zaprite štacuno

  • Josko Kukovec 23:42 02.december 2016.

    Če pogledam nadaljevanke na Pro Plus potem tudi vem kakšni ljudje so za tem,saj takšne zmaske kod jih ponujajo lahko naredijo samo ljudje,ki niso sposobni zrežirati neke povprečnenadaljevanke,kam še le dobre.Naj le ločijo ponudbo jas jih ne želim.

  • porko2 04:41 03.december 2016.

    To sploh ni šov talentov, ampak šov žirije in dveh brezveznih bratov, ki mislita, da sta zanimiva kot voditelja. Več kažejo Brankota in Ano, kot talente. Mi preklopimo na drug program.

  • porko2 04:44 03.december 2016.

    Če bi bili slovenci enotni, ne bi nihče plačal ta jajca. Pa naj si Brane sam gleda te programe doma. Pametnega filma itak ni bilo že najmanj 5 let na sporedu. Ma kaj nikjer na svetu ne snemajo več novih filmov?

  • porko2 04:45 03.december 2016.

    Komaj čakam film Sam doma. Ga nisem gledal že eno leto.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 05:14 03.december 2016.

    rtv slo ukint naročnino,tudi nogometa ne predvajajo ,a obvezno plačujem za nič

  • Omega_v6 12:22 03.december 2016.

    Bodimo vsaj malo demokratični in naredimo tako kot zveza potrošnikov svetuje!! To bo PRO plus postavilo na realna tla in na hitrco bodo videli ali so res najbolj gledana televizija!! Zakaj neka vsiljevati če tega neboš gledal?? Kdor pa hoče ...prikaži več pa naj plača!! Ne vidim zakaj plačevati nekomu,ki vsakih 15 minut vrti 7 minut reklame!! Prav tako bi morali narediti z nacionalko kdor hoče naj plača kdo pa ne mara pa teh programov pač NIMA !!

  • erikkk 02:12 15.januar 2017.

    POP TV je zame en navaden sranje ... ponavad pogledam samo dnevnik, a če ga ne bo ga pač ne bo ... sej bo pa tu še RTV ljubljana in še kdo ... tako da na plačilo POP TV in ...prikaži večn A Kanal naj kar pozabja ... jih ne bom pogrešal ..Vrjamem pa da bodo v bližnji prihodnosti kmalu zamenjali ploščo ... a bodožal izgubili gledaniost..Je pa zanimivo kako so nekateri antipodjetni ... sami sebi režejo krila .. bedaki

  • Rozman 16:19 02.december 2016.

    Kaj ti pa je? Saj ti ni treba gledat tega sranja ...

  • Avatar praufo
    praufo 15:45 02.december 2016.

    me pa res zanima koliko operaterji upoštevajo zps ... tukaj bi lahko kaj naredil samo nek novinar z jajci in "namočil" tako ene kot druge, pa naj se vadijo, navadnemu državljanu je na voljo samo 080 številka, kjer se javljajo ...prikaži več ubogi študentje, nikjer pa nikoli ne dobiš šefov, če pa slučajno od kakšnega email, je pa potem odgovor od predstavnika neke službe, vsi ti gospodje kravatarji so pa lepo skriti, na medijske pritiske se pa morajo odzvat, zato pozivam novinarje, naj se lotijo tega žal zelo umazanega posla, navsezadnje gre za denar, ljudje so pa v stiski in za reklame bi moral še plačat, kar je seveda umazano do skrajnosti

  • fritolin 19:16 02.december 2016.

    praufo- pa ti si res model......nekaj hudega se ti je moralo zgoditi da si tako zagrenjenjen....kot ti je rekel rozman - pa pac ne glej in je zadeva resenase mi pa zdi da moras imet res zalostno ...prikaži večo zivljenje saj katerikoli clanek odprem ti kar nekaj komentiras na pocez....

  • Smesko 20:22 02.december 2016.

    Če ne bi bilo več oglasov, bi morda prodali lepo število paketov, ampak vseeno ne vem, če bi bilo več dobička kot z oglaševalci... kakorkoli, so že sami dovolj prekalkulirali, če so se odločili za napačen pristop bo konkurenca (predvsem ...prikaži več Planet TV) precej pridobila PRO Plus pa to lahko pokoplje. Jaz vem, da naročnine ne bi plačeval (bi morda max 1-2€ na mesec, če nebi bilo oglasov, predvsem zaradi parih oddaj ki jih spremljam, če pa bi bilo preveč oderuško pa hvala lepa, ni take nuje po spremljanju je dovolj alternative). Glede operaterjev mi je pa že res dolgo časa čudno zakaj dajejo v izbiro neke pakete kjer 90% programov ne spremljam in ne dajo vsak program posebej za naročiti in ima vsak svojo ceno - tako bi vzel samo tiste programe, ki jih gledam ne pa še dodatnih 200, ki jih niti 1x nisem odprl...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.