Slovenija
3179 ogledov

Pozor, do konca tedna policisti za vsakim vogalom!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:59 09.avgust 2018.

    Pozor, do konca tedna policisti za vsakim vogalom! Čemu takšne gasilske akcije ? Nadzor je potrebno vršiti VSAK dan ,brez v naprej opozoril kdaj in kje bodo stali. Menim, da AVP , policija in ostale službe nadzora ne opravljajo svojega dela.

  • maresem 12:04 09.avgust 2018.

    Če že bodo, upam, da bodo vsaj trezni.

  • evelux 16:49 09.avgust 2018.

    Bodo stali za vsakim vogalom bodo pa tudi se z mladoletnicami in pijani vozili v marici hja to je pa tudi nekaj ane ...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 13:19 09.avgust 2018.

    Sedaj vidite,da smo policiska država!! Mar ni sramotno,da policisti na uboge voznike prežijo za smetnjaki za živimi mejami! Kaj si mislijo tujci,ko vidijo takšno policijo?? Samo,da se napolni proračun saj prihaja novo-stara vlada,ki ima prazne žepe!! Sram me je,da sem Slovenec!!

    • janez60 18:43 09.avgust 2018.

      Obesi se, če te je tako sram.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:06 09.avgust 2018.

      janez60 Vzami si kakega policista domov se napijta do mile volje nato pa se delajta frajerja in kaznujta ljudi!!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:37 10.avgust 2018.

    SMRT smrkcem!

  • Žurnalček 20:10 10.avgust 2018.

    Dragi policisti , spravte se VSI v Prekmurje in tam naredite končno red , ne pa da jebete Ljubljanske šoferje kateri povzročijo procentualno gledao 30x manj smrtnih nesreč od Prekmurcev !

  • dolores08 15:25 09.avgust 2018.

    V prvem mesecu sem imel 24.269 dolarjev in 30.642 dolarjev prejšnji mesec, pravkar sem delal na internetu od doma. Sem reden študent in delam le 4 do 5 ur na dan. Vsakdo mora poskusiti to delo zdaj samo uporabite tto ...prikaži več povezavo ..... ➤➤➤➤ ➤ www.Earn91.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.