Slovenija
16167 ogledov

Pozor, hitrost bodo merili na prek 600 lokacijah!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:09 16.april 2018.

    Spet delajo nabirko za regrese!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:29 16.april 2018.

    za nabiranje denarja vam gre in nič drugega, treba proračun napovnt da bodo lahk spet kradl pa gulfal, lopovi , banda, briga jih varnost

  • Rafaeluss 16:29 16.april 2018.

    Policija ni to kar bi naj predstavljala, ampak čisto navaden oddelka ki pobira denar od že itak pokradenih državljanov glede višine prispevkov za plače in potem posredno mizernih pokojnin. Tole se pa kaširana na 600 mestih. Države NE, sram je ...prikaži veče lahko policiste kako luzijo svoje prijatelje, sorodnike in so državljane

  • djdj 19:51 16.april 2018.

    Morajo nadoknaditi, kar niso nabrali med stavko.

  • mucek4 11:43 16.april 2018.

    Že nekaj časa opažam, da so divjaki funkcionarji iz gorenjske...

  • Žurnalček 14:13 16.april 2018.

    Spravte se v petek in soboto ponoči na pijance in to vse na pihanje z zaporami cest . Nič drugega samo pihni , vse skupaj 1min. Šele če je pijan, pa daj dokumente in postopek !

  • Perkmandlc 15:46 16.april 2018.

    "Znani obrazi"? Ljudje iz prometa, reševalci, gasilci, naj ONI povedo, kako in kaj. Vedno isti: Kek, Rado, Jože, ki se "reklamirajo" . KOLIKO SO TAKI LJUDJE P L A Č A N I, da so v takih AKCIJAH? Bo kdaj ...prikaži večj kaj v Posavju, bi se jaz PRIJAVIL, in zaslužil kakšen Evro. Vso delovno dobo sem bil VOZNIK, lahko kaj vem o PROMETU? Isti obrazi, v življenju NISO resno delali, so pa stalno "prisesani" na KAKŠEN DENAR. SO SEVEDA IZJEME, ki veliko naredijo, pa ne vemo zanje! Pa SREČNO V S E M

  • pikijakob 15:20 16.april 2018.

    Žalostno da morajo akcije prirejat. To bi moralo biti vsakdanja praksa. Sploh v conah 30.

  • Avatar Leon
    Leon 20:14 16.april 2018.

    Nadzor hitrosti je potrebno izvajati vsakodnevno na različnih lokacijah znanih po črnih točkah brez napovedi ! To pa ne pomeni,da morajo ustaviti in kaznovati vsakogar ,ki prevozi 3% ali 5% nad dovoljeno hitrostjo . Dogajajo se banalne stvari ,ko se ...prikaži več potem s policajem prerekam o tem koliko odstotkov sem prevozil . To bi moralo biti samodejno zapisano na mernikih .

  • ode 17:36 18.april 2018.

    Zaradi mene lahko merijo na 832 lokacijah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.