Avto
95 ogledov

Pozor na ledene projektile na cestah

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 09:23 26.november 2015.

    Zakaj se ga pa ne pometa? Če imaš razbit led lahko lepo vzameš metlo in pometeš.

  • zdrej 09:55 26.november 2015.

    ".. ga bodo poskušali še to zimo vzpostaviti na počivališču Murska sobota – sever"Zakaj pa v Pomurju, ko pa skoraj ni snega na tem področju. Poleg obale ima pomurje najkasneje in najmanj snega v zadnjih letih! Ne bi bila ...prikaži več Gorenjska bolj primerna? Tistega, kar bi pa pomurje rabilo pa ni!!

  • mucek4 11:29 26.november 2015.

    V lanski zimi sem bil deležen treh ledenih bomb na AC. Enkrat me je "bomba" zgrešila, enkrat je bila razbita maska (ki je bila s strani slovenskega avtoprevoznika poplačana) in enkrat razbito vetrobransko steklo. Na moje stroške.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 08:35 26.november 2015.

    Sicer nisem jezikoslovec, nedvomno pa se ledu ne pometa s strehe vozil, kakor tudi ne z dvorišča ali kril letal. To vedo tudi malčki v vrtcu.

  • Papaja Popi 09:17 26.november 2015.

    Tukaj bi štrajkajoči policaji morali striktno kaznovati.Ampak ne, to je za njih pretežko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.