Hvala Bogu za redne poletne nevihte. To pomeni ohladitev cez noc in oblake cez popoldan. Vse skupaj pripomore da temp. ne divjajo kaj vec cez 30, kar je povsem ok. Pa se poljscine ne trpijo suse.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Hvala Bogu za redne poletne nevihte. To pomeni ohladitev cez noc in oblake cez popoldan. Vse skupaj pripomore da temp. ne divjajo kaj vec cez 30, kar je povsem ok. Pa se poljscine ne trpijo suse.