Slovenija /slovenija/crna-kronika
136 ogledov

Pozor! Ne vračajte klicev!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 21:14 11.april 2014.

    Taka sporočila jst takoj brišem ...

  • občan-1 21:56 11.april 2014.

    Tudi jaz sem dobil takšno sporočilo in sem zadevo takoj prijavil na Tušmobil.Kje je "fora", Mi kot potrošniki sploh nismo zaščiteni, račun za takšno storitev nam izstavi operater, ki "ukradeni" denar nakažejo naprej v tujino. Kje je tu država ...prikaži več za katero plačujemo mastne davke, da bi zaščitila državljana. SRAMOTA, tukaj je potrebno takoj ukrepati. Pomislite koliko otrok in navadnih občanov nasede takšni zlorabi.

  • Bizgec 22:07 11.april 2014.

    In kako naj te operater zasciti? SMSov ti ne sme brat, klic v tujino je pa tvoja odlocitev.

  • bojovi 23:04 11.april 2014.

    Jqaz zaenkrat nobenega sporočila nisem dobil, mogoče zaradi tega ker nimam naročnine.

  • Trovlak 15:06 12.april 2014.

    Ga ni tedna, da ne prejmem vsaj dveh takšnih klicev, sms-e sem prejel samo 2 ali 3-krat do sedaj. Kar bi najbolj okrcal v tej zgodbi, je poslovno informacijski register slovenije, nekaj takega. Ta omogoča javno in zastonjsko dostopen prenos ...prikaži več datoteke s kompletnimi podatki vseh poslovnih družb v državi. Tam notri so lepo po nizu zapisani vsi naslovi in kontaktni podatki katere potem tovrstni nadlegovalci izkoriščajo za bombardirane s klici in sporočili. Danes registriraš podjetje, v roku enega tedna te že napadejo vse slovenske banke, rumene strani, telekom, t2.. in tudi tujci s scam ponudbami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.