Avto
51054 ogledov

Pozor, zakaj pri nakupu avta nihče ne prosi za to potrdilo?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dzony006 14:07 04.september 2017.

    Pa saj NISTE NORMALNI, tisti, ki ste to napisali. Že dolgo let nazaj si imel na Papirju napisane VSE PODATKE o Zavorah, Izpušnih plinih, PA ŠE KAJ, Ne razumem, kaj hočete SEDAJ IZPOSTAVITI? A da bi mogočenše kaj DOPLAČALI NA ...prikaži več TEHNIČNEM? DAJTE NO, NOVINARJI, primite se že enkrat RESNEGA DELA, in ne zavajajte ljudi s takimi NOVICAMI. Da sem jaz pospisan pod takšen ČLANEK, bi me bilo NA SMRT SRAM. Pa si vi mislite !!!

    • blueone 19:37 04.september 2017.

      Kaj je? Lepo so napisali, da bi bilo najbolje, da bi kupec ob nabavi rabljenega avtomobila zahteval ta dokument, na katerem so navedeni podatki, ki so opisani v zgornjem članku. Se pravi, kupec naj zahteva dokumentn o zadnjem tehničnem pregledu, ...prikaži več kjer je navedeno število kilometrov, stanje zavor itd... V čem je potem problem?

  • Jonathan Archer 14:59 05.september 2017.

    Ljudje božji v Ljubljani so šele pred kratkim ugotovili, da je VW Golf model 5 na cesti tako, da mal rabijo, da si pridejo gor.

  • goldhorn 12:06 04.september 2017.

    Ma kakšna novost neki! Ta papir pri nas dobiš že par nazaj.

    • kapibara 12:50 04.september 2017.

      tOČNO TO SEM HOTEL NAPSIATI, OB BRANJU ČLANKA.. nA DNU PA SEM VIDEL TVOJ ODGOVOR RES PA JE, DA SE DO SEDAJ NI NIHČE NA TA LIST OBEŠAL, KER JE BIL IZGOVOR:GA NIMAM (GA NISMO ZAHTEVAL)..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.