Slovenija
14300 ogledov

Pogrešano so našli

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 20:36 30.december 2022.

    Vedno me stisne, ko preberem, da pogrešajo otroka. Upam, da se ji ni kaj zgodilo. Me je groza, ko pomislim, da bi se kak prederfil znašal nad otrokom.

    • Ender3 21:54 30.december 2022.

      Pedofili to delajo z občutkom podobno kot, Janez..Nema kajanja dok se, ljudi hebe..

    • robi2107 22:13 30.december 2022.

      Ender, tukaj Jajo nima nobene veze. Sam imam hči najstnico in me je groza, ko pomislim, kakšni vse psihopati se potikajo po tem svetu in da bi se kakšen lahko izživljal nad njo. A ti več, da občasno videvajo kombi, ...prikaži več avto, whatever in psihopate, ki otroke mamijo s sladkarijami in kakšnimi drugimi triki? Bolano, Resnično upam, da se punci ni kaj zgodilo.

  • robi2107 07:16 31.december 2022.

    Super, da se je vse dobro izšlo. To je staršem naredila sivih las. Zdaj pa en temeljit in odkrit pogovor s frkljo. Pa starši naj tudi preizprašajo svoj odnos do tamale: je doma res vse ok? Ker če ima otrok ...prikaži več doma oporo in varen pristan, zakaj se je potem potepla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.