Avto /avto/dosje-avto
192227 ogledov

Obeta se odlična sprememba glede vozniškega dovoljenja

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:48 02.maj 2023.

    Butale. Hocejo nas prisiliti do 70 leta delat, avta pa Ne boš sposoben vozit?

  • ico8 12:07 02.maj 2023.

    Nova vozniska gor ali dol! Vem za dve podrocji v Zloveniji, kjer se jim sladko j..e za ta konec papirja, ops, sedaj plastike. So kot drzava v drzavi, le malo dlje so bili na soncu in ljubijo baker!

    • Toma 20:07 02.maj 2023.

      Samo dve?! Jaz se vsakdan peljem mimo treh ali še kakšnega pa (še) ne vem. Označeni so s tablo: Pozor otroci na cesti!, šole pa nikjer!

    • Avatar Suli
      Suli 21:46 02.maj 2023.

      To se gladko reši . Ne upoštevaš pravil ni sociale. Pa ne mi z človekovimi pravicami, če ti ni mar za dolžnosti.🤔

    • sandi76 09:49 06.maj 2023.

      Najbrž misliš tiste, ki se vozijo brez izpita in registracij, policaji pa jim nič ne morejo (hočejo) ?

  • Avatar Suli
    Suli 21:58 02.maj 2023.

    Koliko manj problemov z parkiranjem bi bilo, če bi z B kategorijo lahko vozil motor, ki gre maksimalno 90 km na uro. Ne oviraš avtomobilov zaradi prepočasne vožnje izven naselja, da ne govorimo o precejšnjem zmanjšanju onesnaževanja in večji mobilnosti v mestih.🤔

  • Toma 10:56 02.maj 2023.

    Imam pinkija s popolnim A in se mi lepo zdi ;-)

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:43 04.maj 2023.

    naš sosed je danes star 80 let, izpit pa je naredil v Nemčiji, kjer je živel 40 let. Njegova veljavnost traja do njegove smrti in nima nikakršnih zdravniških pregledov ali obveznosti. Nemci smatrajo da bo voznik sam precenil, kdaj je ...prikaži več dovolj in opustil vožnjo. Imamo pa problem z dementnimi zdomci, ki ne priznajo da slabo vidijo zvečer, da spregledajo kakšnega kolesarja, da se zmedejo na AC...

    • emil1 10:14 04.maj 2023.

      ni res, ko bo sprejet zakon bo veljalo v vseh državah EU enako

  • tomaz034 17:56 24.maj 2023.

    Ker to niso mogli v vladi izpeljat,ker tako ali tako niso sposobni izpeljat nobenega pametnega ukrepa,so se morale zgoditi pritožbe na račun nesposobne zakonodaje ki jo kot članica Eu Slovenija smatra po svoje.Tako bodo sedaj postavljali nova pravila glede prometno ...prikaži večo dokumentacijo direktno iz Bruslja preko naše nesposbne vlade kar je tudi prav.

  • rd2dmk2 07:59 02.maj 2023.

    me zanima kako bodo na mmoje vozniško napisali da mi velja 5 let več ?

    • kapibara 13:58 03.maj 2023.

      Obvestili te bodo, da ti ne velja več.. in boš v računalniku, miličnik ga ima pa vedno s seboj

    • rd2dmk2 17:50 03.maj 2023.

      kapibara hvalabogu ne hodimv srbijo, kjer so miličniki in mi ne bo hudega..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.