Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
125 ogledov

Prav želim si, da Trump zmaga

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 11:18 05.november 2016.

    Jest pa res želim da zmaga, pa ne zato da bodo slovenci fouš, ampak zato ker je najboljša izbira trenutno.Se pravi da si ti Matej K. zlo podoben ostalim ki so primitivni ? Pač si nekaj želiš samo ...prikaži več zato da bi nekoga verjetno pobralo od zavisti :)

  • rogixl 11:28 05.november 2016.

    Janša Trumpu še čevljev ne more čistiti.

  • allstarr111 12:40 05.november 2016.

    Tko ja, ampak tud noben drug ne, bo pa Janša z njim sigurno bolj na TI kot Levaki to pa gotovo.

  • Dragica Omahna 13:31 05.november 2016.

    zakaj niste dali rajši primerjavo Trump - Pahor, ker predsednik države je trenutno Pahor, ali pa Trump - Cerar...bi bili verjetno drugačni komentarji...sem prepričana, če zmaga Trump, bo sigurno bolje sodeloval z Janšo, kot z levičarji...

  • stanekos 13:36 05.november 2016.

    Hecni slovenčki - ponosni na rojakinjo, ki se je sramovala svoje države, narodnosti, imena in priimka. Še čudno, da se ni preimenovala v Melono Knauff. Še zdaj govori o omestecu in lepi reki, ne upa si pa konkretnega imena povedat.Bruhaha

  • 0207805540b61798f1bc79defd45c4f63df62fb1 15:54 05.november 2016.

    /*Zadnjič mi je nekdo razložil teorijo, zakaj tudi bo zmagal, ki nekako pojasnjuje tudi to slovensko zadržanost. Američane naj bi bilo sram v anketah povedati, da bodo volili za njega, ko bo prišel dan volitev, pa bo sram premagala ...prikaži več anonimnost in Melanija bo prva dama.*/---> https://en.wikipedia.org/wiki/Bradley_effect

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 21:59 05.november 2016.

    Tudi jaz si želim, da zmaga >Trump!

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 22:00 05.november 2016.

    Borut, saj si tudi ti za bruhat, pa tega nihče ne dalje na veliki zvon!

  • Polly Olly 22:51 05.november 2016.

    Želim si v naši Sloveniji, da bi zmagal kakšen vredu , pameten in etični človek- predsednik. Kaj me briga Trump in Melanija. Drugi nam ne bodo pomagali, če si sami ne bomo. To je moje mišljenje, v tem trenutku pa ...prikaži več sem na strani SDS-a

  • cogocogo 13:20 05.november 2016.

    jozek,, lepo bi bilo da je vsaj prva dama cedna po dolgem casu od kenedijeve zaklinke ni bilo v beli hisi nic spodobnega ,bodo vsaj posnetki in slikice iz bele bajtice lepsi ,,,sicer pa ji privoscim da postane prva dama ...prikaži večrva dama ,,ze zaradi vseh zaljivk in podtikanj tako v ameriki kot tu pri nas ,,in upam da dobi tisti beni pisun ki jo je popljuval da konca primerno kazen pa cetudi bi mu odrli kozo sa si to res zasluzi ,

  • uni65 16:10 07.november 2016.

    Kdo pa je rekel da bo tam čez lužo zmagal TRUMP,še bolj pa je negotovo, da bo pri nas zmagal JANŠA

  • jakec1575 13:07 05.november 2016.

    Vemo, da je sel Trump v ekstrem, da je izlocil vse ostale republikance za nominacijo. Taktiziraj. Pobiral je vse glasove, ki jih je lahko zaradi pritiskov in diskvalifikacij mainstream medijev. Vodi. Problem sedaj pa je v tem, da samo s ...prikaži več to bazo lahko premaga Hillary. Problem je v tem, da ne vemo, kaj v resnici Donald razmislja. Vemo, kaj govori za mnozice. Hillary je na drugem koncu znan sovraznik. Vemo, kaj zeli storiti in od koga jemlje denar. Vprasanje je, kdo izmed res slabih kandidatov je za nas manj skodljiv. Verjetnost, da se bodo ZDA ukvarjale predvsem same s seboj je pod Trumpom. Če smo preziveli Bushove butale, bi morda lahko tudi inteligentnejšega Trumpa. Vpliva itak nimamo na to. Moti me predvsem neznanka, kaj v resnici razmislja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.