Avto /avto/dosje-avto
46209 ogledov

Pravilo 3x2, ki rešuje še tako objestne voznike

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • se_eden 09:35 17.april 2024.

    policija je popolnoma pozabila na kontrolo tehnične izpravnosti petindvajsetic. mi imamo na splošno en kup zakonov, samo nihče jih ne izvaja. razen ob kakšnih akcijah, pa še takrat mediji že vnaprej obvestite, da bo potekal nadzor...

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:56 17.april 2024.

    Ta je neumna,da odvzamejo avto.Izda se kazen,in če je večratni prekrškar,se kazen podeseteri,in to toliko časa,da na koncu proda bajto

  • Avatar Leon
    Leon 08:32 17.april 2024.

    Pri nas je pomembno obveščanje o nadzoru prometa, kar jim zadošča za statistiko o delu in nadzoru prometne policije. Naslednji teden menda stavka policija ?

  • rd2dmk2 08:40 17.april 2024.

    ne vem kako da nimate statistike. kako in odkod pa vam podatki da neki" mladinec ima že preko 100 prekrškov, pa še to vam rata povedat, da sploh nima izpita in nerigistriranega avta. ja verjetno je zakon zato, da vsi ...prikaži večsi tisti pijani politiki ne pridejo do kazni. če pa navaden smrtnik pozabi doma prometno in vozniško je pa takoj ob avto. ve se kdo sprejema zakone in za koga. POLITIKI in to ZASE.

    • zdrej 09:31 17.april 2024.

      Pretiravati ni treba. Če doma pozabiš vozniško, ni neki večji problem, saj je večina policajev dobrih. To je populizem, da tako napišeš.

    • Idioti 10:11 17.april 2024.

      Mene so vsekali Italijani z 50 € , ker so me ustavili , med časom , ko sem prijavil krajo dokumentov na PP , možno vrnitvijo in prijavo kot zgubljeno na UE ! Kaj a zaradi tega ker nimam Q ...prikaži več papirja ne smem na pot al kaj !

    • Idioti 10:14 17.april 2024.

      Te blesave predpise so izglasovali poslanci z figo v žepu , ker veso , da se njihovi otroci po cestah zajebavajo , pa da revčki ne bi ostali zaradi tega ob izpit ! Marš ! Mogoče ni razlog za kazensko ...prikaži večo obtožbo , če voziš samo 1x hitreje !!!!!!!! Da bog enga poslanca tak idiot zbil do smrti !

    • atamama 12:15 17.april 2024.

      Sicer je tako, da če že sprejmeš zanič zakon obstaja možnost, da se popravi. In na predlog županov občin, ki imajo probleme z etičnimi manjšinami so vrlo poslanci tega mandata ugotovili, da predlog ni za obravnavo. Ne da bi popravili, ...prikaži več se posvetovali z zakonodajno pravno službo DZ, zavrnili. Ali kot pravijo južno od nas, .... glup jebe zbunjenog..... pređi brigu na drugoga.....

  • Avatar Suli
    Suli 13:18 17.april 2024.

    Je važna statistika ali rešeno življenje ( mogoče prav tvoje ali tvojih bližnjih)🤔

  • Brus123 19:10 17.april 2024.

    Imaš nek BMW 3,0 katerega se ne moreš znebit, si privoščiš radar in oddaš vozilo.

  • Šustet 14:40 18.april 2024.

    Kazni so prav smešne in ne življenjske, kazni drastično zvišat, ukinit polovičko, zaseg vozila. A je teško spremeniti zakon v DZ????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.