Slovenija
22 ogledov

Prazne prostore na meji bodo oddali

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 13:11 23.junij 2013.

    Najpomembnejša dva si pa izpustil: Janeza in sebe!

  • Žvižgač 14:47 23.junij 2013.

    kva pa teb v glav dogaja, a nisi tist buzi, k žvi za parado ponosa?

  • Oxxo 15:45 23.junij 2013.

    Bolje 10 buzijev okrog sebe kot pa dva taka kot sta ti pa Šemefuky! So manj nadležni, manj škodljivi in bolj na nivoju - kot vidva nikoli ne bosta!

  • Oxxo 19:12 23.junij 2013.

    Ali vedno sam sebi dodaš en + na svoj komentar? Luzer!

  • Šemefuky 15:53 23.junij 2013.

    Čestitke, končno si priznal, zakaj si čudak, čestitam za tvoj nivo in želim ti čim manj solz v očesu. Danes si nekaj pisal v zvezi z mojimi komentarji, a si že pozabil? Sedaj ti je jasno zakaj jaz buzijev ne ...prikaži več maram, ker so čudaki, enkrat ga imajo v ustih, enkrat odzad, nikoli pa ne vedo, kaj jim paše in kaj ne.

  • Šemefuky 11:00 23.junij 2013.

    Jaz bi prozorne kabine na meji tako izkoristil, da bi v eno dal prašičjeglavega PreViranta in s tem reklamiral zavrto prašičjerejo v Slo, v drugo kabino bi dal Pliča-ničeta in s tem reklamiral slovensko gradbeništvo v razcvetu, v tretjo bi ...prikaži več dal obsojenca in pokazal svetu, da pri nas je malo pravice, prihaja počasi ampak enkrat pride, v četrto bi dal urad đupana čarapana Zokija in s tem povedal, da Meracator je bil naš, da pa če kdo kaj rabi se lahko zglasi v sosednji kabini, kjer bi plagi Bratuška bila njegova tajnica in se v njegovem imenu dogovarjala za posel, pa tudi izobraževanje bi hkrati reklamirala saj magister je lahko vsak, ki zna kopirati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.