Zdravje
7027 ogledov

Preboleli covid, ostal jim je ta stranski učinek

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 15:57 19.september 2020.

    Tudi mi smo zelo utrujeni od bedastih ukrepov,katere diktirajo diktatorji. Smo vsi preboleli covid?

  • Avatar ovca
    ovca 16:00 19.september 2020.

    Hocem soocenje za okroglo mizo imunologov,epidemiologov,itd.,ki zagovarjajo politiko in tistih,ki jo ne. Naj stroka poda svoj pogled na covid,testiranje,itd. Absolutno pa obe strani.

    • hudini 16:29 19.september 2020.

      Po tvoje je največji strokovnjak Dr.Pr.Potrč

    • Avatar ovca
      ovca 16:46 19.september 2020.

      Hudini,glede na to,da si omejen (ocitno tufi prebrati ne znas,kar pise),mars v os! Sicer pa,idealen volilec plesastega 🖕

    • Avatar Leon
      Leon 18:52 19.september 2020.

      Potrč ni vzrok marveč posledica stanja slovenske politične klase.

    • hudini 20:21 19.september 2020.

      "ovca" tvoj iq je enak temperaturi v tvoji glavi,žal

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 17:30 19.september 2020.

    Utrujenost po prestani bolezni, šokantno, to pa je novica za nobelovo nagrado. Prvič v življenju slišim, da ko preboliš neko bolezen, da si potem utrujen, ker se je telo borilo. Šokantno. Tudi jaz se počum utrjujenega od utrujajočih novic s ...prikaži več trani medijev, očitno sem tudi sam prebolel to nevarno zlo. Nimate kredibilnosti. :)

  • simona32 15:41 19.september 2020.

    Kaj pa raziskave o škodljivosti mask? https://swprs.org/face-masks-evidence/ Kaj pa raziskave o stranskih učinkih ustrahovanja ljudi? Na strani NI NAM VSEENO je veliko opravljenih znanstvenih raziskav o t.i. koroni, dajte objaviti tudi drugo plat, ki je veliko bolj pozitivna.

    • Avatar ovca
      ovca 16:02 19.september 2020.

      Simona,to pa ne bo slo. Je plesasti prepovedal...

    • mph 19:50 19.september 2020.

      Vse plati, razen zarotniških, kar sem bral, je verjetno dosledno nošenje mask najbolj učinkovit način zmanjševanja. Seveda ne na laktu, pod nosom, .... itn. Čisto logično glede na to, da je potrjeno kar se je sumilo že dolgo, da se ...prikaži več pretežno prenaša z direktni kontakti preko aerosola in kapljično. https://elemental.medium.com/the-most-likely-way-youll-get-infected-with-covid-19-30430384e5a5

  • Mesija 18:50 19.september 2020.

    Umrl za eno od zapostavljenih bolezni. Stranski učinek - britof parcela za trajno uporabo.

  • ketegal568 17:04 19.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. workreviews10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.