Šport /sport/nogomet
5931 ogledov

Pred kultnim stadionom kontroverzna atrakcija

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • di 00:31 29.avgust 2019.

    Vidi vidi maloga, što je on hrabar na daljavo a u živo ga ni nikjer.

  • mizimazi 12:08 27.avgust 2019.

    Srbe na vrbe...hrvate za karpate

    • Avatar Kazuya
      Kazuya 13:23 27.avgust 2019.

      in mizimazija prefukat kot se nikoli...se vidimo v mariboru, nism pozabu nate...kot sem reku, pazi na hrbet, nikol ne ves, kdaj in kaj te bo doletelo, supčino...ima da me sanjaš na vrbi

    • mizimazi 13:37 27.avgust 2019.

      Supak...presudila ti cakija....

    • Avatar Kazuya
      Kazuya 13:53 27.avgust 2019.

      može i na lipu, ako ti bolje odgovara...po batinah ti bom vtetoviral na čelo neki zlo lepega, da bos zaznamovan ceu lajf, šupček mali, vidimo se ;)

    • mizimazi 14:20 27.avgust 2019.

      Ha ha ha...sm se kr uscal...

    • Avatar Kazuya
      Kazuya 14:27 27.avgust 2019.

      pravjo, da nesreča nikoli ne počiva, pa to...

    • mizimazi 15:28 27.avgust 2019.

      Popisam se ti u usta...

    • Avatar Kazuya
      Kazuya 17:48 27.avgust 2019.

      hahah koji glupson popišat češ se ti u gače samo ionako mokriš krevet svaki put, pa ti mama menja pelene kod tih godina...se vidva pa mi bos v zivo vse to lohk povedu, ce ti bo zneslo ;)

    • mizimazi 06:53 28.avgust 2019.

      Poscijem tebe...in vse tvoje....v usta...

    • Ludvik Miholic 21:54 28.avgust 2019.

      vedno sem bil za hrvate ali sem se zmotil srbi so stokrat boljsi narod ustasi so nas zajebali ze mnogokret na zadnje z arbitrazo in jaj danes vidimo po evropi z sahovnico se neda opisat a najvec so temu krivi ...prikaži več slovenski politicarji verjetno so dobili otok goli otok za zameno da smo jih spustili v evropo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.