V knjigi je JJ napisal, da so očeta partizani zaprli, zaradi mladosti pa izpustili. Na tv hrvaška pa je povedal , da so očeta odpeljali v Koč rog, ustrelili, vrgli v jamo in še zmetali bombe, pa je ćudežno preživel.… ...prikaži več KDO VERJAME LAŽNIVCU ?
Kaj pa imajo politični emigranti v latinski Ameriki s Slovenijo ? NIČ. Pa Janša vseeno računa na domobranske glasove, torej samo na stari zameri goji politiko. Sin domobranca, pa še to se zlagal in o očetu povedal dve verziji, kako je preživel....
Koalicija LAŽ se bojijo lokalnih volitev saj je jasno ,da jim volivci več ne verjamejo . Izbrisani so bili prvi zločin janšizma nad državljani Slovenije .
Ja kam bi pa prišli če bi lahko vsaka jugonostalgična kurba volila v naši prečudoviti Sloveniji, Treba je uvesti recipročnost,, Ali lahko naši volijo v Ameriki Rusiji, Kitajskem ali v Iranu ali pa na kosovu,, Zakaj bi pa državljani teh… ...prikaži več dežel lahko volili pri nas če naši tam ne morejo,,Pravica mora biti
Kako lahko volijo iz Argentine ,Venezuele ,Kolumbije ....v Sloveniji ? Zato ker gre za potomce domobrancev ,katerih očetje so se izognili kazni po končani vojni .
V knjigi je JJ napisal, da so očeta partizani zaprli, zaradi mladosti pa izpustili. Na tv hrvaška pa je povedal , da so očeta odpeljali v Koč rog, ustrelili, vrgli v jamo in še zmetali bombe, pa je ćudežno preživel.… ...prikaži več KDO VERJAME LAŽNIVCU ?
Kaj pa imajo politični emigranti v latinski Ameriki s Slovenijo ? NIČ. Pa Janša vseeno računa na domobranske glasove, torej samo na stari zameri goji politiko. Sin domobranca, pa še to se zlagal in o očetu povedal dve verziji, kako je preživel....
Koalicija LAŽ se bojijo lokalnih volitev saj je jasno ,da jim volivci več ne verjamejo . Izbrisani so bili prvi zločin janšizma nad državljani Slovenije .
Ja kam bi pa prišli če bi lahko vsaka jugonostalgična kurba volila v naši prečudoviti Sloveniji, Treba je uvesti recipročnost,, Ali lahko naši volijo v Ameriki Rusiji, Kitajskem ali v Iranu ali pa na kosovu,, Zakaj bi pa državljani teh… ...prikaži več dežel lahko volili pri nas če naši tam ne morejo,,Pravica mora biti
Kako lahko volijo iz Argentine ,Venezuele ,Kolumbije ....v Sloveniji ? Zato ker gre za potomce domobrancev ,katerih očetje so se izognili kazni po končani vojni .