Slovenija
20 ogledov

Pred novo akcijo reševanja levice

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kuki11 20:35 27.november 2011.

    izRODEK kot kaže ima in bo še imel nočne more. V morah se mu prikazuje..... JANŠA!!!

  • izRODEk 18:28 27.november 2011.

    Karkoli, da se le država ubrani janšizma in keribanov!drugače pa je dejstvo, da LDS neglede na to, kaj vse vedo janšisti in oni črnuharji od NSi povedati o njih, je edina prava stranka, ki se bori za ...prikaži veča človekove pravice, za pravice manjšin. če to izgubimo v parlamentu, se bodo tako kot 2004-2008 človekove pravice in svoboščine spet teptale!

  • Stolp 19:01 27.november 2011.

    A je možno da ma nekdo tko oprane možgane?

  • KOJAK 19:15 27.november 2011.

    Res me zanima od kje ti te informacije o Virantu? A si blizu njegovemu štabu, ali le manipuliraš. Sicer pa trenutno kaže da ima SDS z NSi in SLS skoraj dovolj za večino.

  • KOJAK 19:16 27.november 2011.

    Evo zgoraj boj dveh plačanih komentatorjev en levi en desni oba pa pišeta nebuloze in žalita vs epovprek.

  • jaki 23:07 27.november 2011.

    feget!

  • Stolp 15:09 27.november 2011.

    Janković + Pahor + Virant + Erjavec. To jaz že skozi govorim. To ste pa od mene plonkal. No, saj nimam nič proti. Naj to pove še nekdo, ki ima večjo avtoriteto pri bralcih. Da bodo videli da je Virant ...prikaži več podtaknjenec levice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.