Spet se je izkazala natančnost in pedantnost Nemcev! Le kdo se je to izmislil? Verjetno jih je zamešal z Japonci ;-)
Šlo je za ruski kibernetski napad! Gre za prvo fazo napada na Evropo.
Še čudno, da se ni promet v celi EU ustavil. Je ja ponavadi tak, da ko Nemčija prdne, se cela Europa userje. Mogoče bodo pa tiste obsodili tiste, za katerimi so imeli opravka od 22.junija 1945 :D :D :D.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Spet se je izkazala natančnost in pedantnost Nemcev! Le kdo se je to izmislil? Verjetno jih je zamešal z Japonci ;-)
Šlo je za ruski kibernetski napad! Gre za prvo fazo napada na Evropo.
Še čudno, da se ni promet v celi EU ustavil. Je ja ponavadi tak, da ko Nemčija prdne, se cela Europa userje. Mogoče bodo pa tiste obsodili tiste, za katerimi so imeli opravka od 22.junija 1945 :D :D :D.