Slovenija
2251 ogledov

Pred umorom je prespal pri starših, v jutranjih urah ju je napadel

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JZekspert 15:39 15.marec 2021.

    Tega ni storil v normalnem stanju, bil je na drogah, tudi pohal. Recimo RTV Slovenija redno propagira določene droge, namerno briše vse negativne plati in celo komentarje, tukaj bodo pa govorili o nesrečni tragediji, in jokcali. Sami so jo pa ...prikaži več pravzaprav omogočili... stiske zaradi covid-karanten, psihične težave mnogih... Najhujši zločinci pa niso tisti, ki droge prodajajajo, ampak tisti, ki so tako omejeni, da jih celo propagirajo, ki bi vse kar legalizirali, prodajali pred šolami, butli.

    • la 11:26 16.marec 2021.

      Če tebi ne povedo za kaj se gre ,še ne pomeni da je pa tako kot si ti napisal,brcaš v temo

    • JZekspert 12:04 16.marec 2021.

      la, si se propoznal-, -a, -o v komentarju? Mi je žal. Sem pa samo napisal resnico o omejencih, ki propagirajo droge. Si slučajno videl fotografijo tega nesrečnika? Namreč že ta vse pove... definitivno je kadil, pohal, morda še kaj t.i. ...prikaži več trdega, pri čemer je najbolj trda, najbolj zasvojljiva droga itak nikotin.

    • la 13:48 16.marec 2021.

      JZekspert,kakor vidim da si jezene sorte človek,tako da pazi da ne boš ti komu storil kaj hudega,drgač se pa ne vtikaj v druge in brigaj zase.Če ti je tvoje življenje primerljivo z pridnim župnikom zdaj pa žaluješ ,ker ti je ...prikaži veče dolgcajt ,je to čist tvoj problem

    • JZekspert 14:54 16.marec 2021.

      la, sicer ne komentiraš slabo, malo se izobrazi o drogah, samo to bom rekel... Po mojem je vzrok tvojih zablod, sledeči: 1. vemo, da nekaj vemo. 2. Vemo, česa ne vemo. 3. Ne vemo, da nečesa ne vemo. Najbrž si ...prikaži večsi pri drogah v tretji kategoriji, tako kot številni Slovenci. Brigaj se ti zase, jaz imam pač svoja stališča in svoje poslanstvo, ki je samo moja stvar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.