Slovenija
6128 ogledov

Tako dividendo bi letos izplačala Krka

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:31 04.april 2024.

    Bravo Krkaši !

  • Idioti 11:00 04.april 2024.

    Hja , jaz lastnik 60 delnic , sem bil popolnoma potrt , ko se je začela vojna z RF , KRKA ima pa tam ogromno fabrko , pa tudi iz svoje v NM prodaja tja . Pričakoval sem vsaj 30% ...prikaži več padec vrednosti delnice , sedaj pa vidim in slišim , pa ne morem verjeti , da je DIVIDENDE še več kot lansko leto . Kaj naj rečem ? ŽIVELA VOJNA !

    • Ender3 14:29 04.april 2024.

      Več kot desetletje je vrednost delnice stagnirana na Lj Borzi. Sedaj je končno pridobila realno vrednost sem pa sem še vedno ponosen lastnik t.i..privatizacijskih delnic..

    • Idioti 19:52 04.april 2024.

      Jaz sem z trgovanjem te delnice zaslužil veliko denarja , odnehal in vse prodal . Potem pa žena , saj so vse pohlepne na gnar reče , pa zakaj zopet ne kupiš delnice pred dopustom . In sem jih . ...prikaži več. Naslednji dan, so začele vse padati in pristale na polovici vrednosti , kot sem jih jaz pred dopustom kupil . Krka 212€ , PL 63 € LKP tudi enih 60 . Popušil ravno polovico . No sedaj po toliko letih so pa zrasle , samo sem še vedno v zgubi na vrednost delnic , Mal me je pa sram , VOJNEGA DOBIČKARSTVA

    • Idioti 20:03 04.april 2024.

      Se mi je pa med vsakodnevnim trgovanjem zgodil velik hec . Vidim ene nepoznane delnice 313 kom po ceni mislim, da okoli evra ali pa še manj. Glede na dobičke malenkost , tudi če zgubim . Še danes ne vem ...prikaži večem katera firma , ker je šla čez 7 dni naprej za 10x nakupne cene . Mislim, da so se možni većinski lastniki pocufal med sabo in so nekomu za večinski in prevzemni delež , manjkale tudi moje . 2700 v žep , pa sploh nisem vedel za kaj gre .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.