Avto
1219 ogledov

Predlog: Krivcem najtežjih nesreč trajno odvzeti vozniški izpit

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:45 28.december 2022.

    Takšen način seveda ni v skladu s pravom...Lahko prepoveš nekomu za določen čas upravljati določena vozila, ne moreš pa odvzeti intelektualne lastnine. To je tako kot, da ti vzamejo diplomo..Po nepotrebnem zapletajo že sedaj kaotične razmere, kjer lopovi uspešno iščejo ...prikaži večo luknje..Včasih je že premajhen poštni nabiralnik dovolj..

    • Toma 09:07 28.december 2022.

      Po tvoji butasti logiki ne smejo trajno odvzeti orožnega lista tistemu, ki je streljal na ljudi?!

    • Toma 09:09 28.december 2022.

      BTW: sem z diferencialnim študijem pridobil 7 stopnjo, ki mi je bila nato odvzeta!!! Koga tožim, da sem se par let jebal za badava?!

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:09 28.december 2022.

      Je zate orožje intelektualna lastnina ?!...

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:10 28.december 2022.

      Ja, kupljena diploma je druga zadeva..

    • Toma 09:11 28.december 2022.

      Butl, ne mešaj orožnega lista z orožjem! Orožni list prav tako pridobiš z izobraževanjem!

    • Toma 09:12 28.december 2022.

      To torej poseduješ,butl na kub!

    • Toma 09:13 28.december 2022.

      BTW tisti kuža na sliki je doktor proti tebi!

  • rd2dmk2 09:14 28.december 2022.

    jest mislim da je to strel v koleno. kot prvo koliko ljudi se že danes dobi za volanom brez izpita in ker že eni debatirate o orožju kolk ljudi (pri nas) naredi kaznivo dejanje s neprijavljenim orožjem. zame je to ...prikaži več brez veze, strel v luno. v dobi 5G in IT čipiranja ljudi se naredi to drugače. prepove se nakup vozila. na UE se zabeliži osebo in se prepove registracija, pa naj se vozi brez tablic, kazni za taka početja pa zelo konkretna. glede oduzema diplom, takoj 10 % v SLO razveljavit. minimum

    • Toma 09:30 28.december 2022.

      Diploma ostaja ampak ni več vredna toliko kot ob pridobitvi! Gre točno za to, da ti je bila odvzeta višina izobrazbe,Kar je točno to kar laja tist pes!

    • rd2dmk2 09:37 28.december 2022.

      toma, jest verjamem da si študiral in se nekaj naučil. ampak, eni pa diplomo imajo pa je bolje da je ne bi imeli. kaj ti pomaga arhitekt, ki pa naredi most ki se podre, pa stolpnico, ki se sesuje in ...prikaži večn šolo, katere streha ob deževju postane jezero, ker n naredil konveksne ampak konkavno. to je samoen primer, je pa na vsakem področju enako. človek z diplomo, s katero dela sraje je enako kot človek z pištolo, pa ima tudi oni s pištolo izpit za rokovanje z orožjem. tako je moje mnenje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.