Popotnik
73465 ogledov

Predlog: Tako se bo treba poleti obnašati na hrvaških plažah

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 08:57 25.april 2020.

    Ob taki organizaciji v Hotelih in plažah se bodo cene prej dvignile kot spustile.

  • mirror 13:15 25.april 2020.

    Ne mislim se obnašati, kot oni hočejo, ker me tam že dolgo ni bilo in me še dolgo ne bo.

  • Francisscos 13:39 25.april 2020.

    Za tujino odpreti samo letališče. Kdor bo hotel iti naj plača in riskira karanteno tam in nazaj domov. To je najmanj en mesec dopusta. kar se pa tiče kopnega prometa, pa ne smemo pustiti transporta turistov, da se bodo prevažali ...prikaži več po mili volji. Mi kot sosedska država lahko zahtevamo ugodnosti.

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 08:39 25.april 2020.

    korona komedija nam bo vzela vso željo do potovanja. jaz bi najraje šel v belorusijo, kjer so si to smešnico prihranili

  • jerneja45 17:57 25.april 2020.

    Popolnoma razumem, da se je treba ravnati po pravilih. Ampak doma. Na dopustu bi naj bilo "fajn", kajne? Naj nam raje ne ponujajo nevem česa, potem pa tega ne bodo mogli uresničiti. Sezona bo letos izgubljena. S tem se je ...prikaži več treba soočiti tako ali drugače. Turizem bo moral nekako preživeti. Še vedno je, pa bo tokrat tudi. Se bodo že znašli. Marsikdo se je moral, pa se bodo oni tudi. Žal je tokrat tako. Ne bo pomagalo nerganje in huda kri. Problem je tukaj in rešiti ga bo treba.

  • pika36 18:11 25.april 2020.

    Ne mislim potovati z razkužili, rokavicami in maskami...hvala lepa za tak dopust...

  • MK 19:26 25.april 2020.

    Jaz sem že zdaj tako potoval. Razkužilo za roke predenj se zaženeš v hrano je nekaj čisto normalnega. Raje grem z masko naokoli pa vem, da sem varen. MI gre pa na klinac jamranje Slovenčkov glede Hrvaške. Pač enkrat v ...prikaži večv fkkin 30 letih ne boste zlezli v svojo grdo kamp prikolico tam nekam med Čehe in Jodle in žgali žar ter spili vse kar boste s sabo dol prinesli, hodili srat na čučavce in pomivali posodo v baldahinu ali na skretih brez tople vode...

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 11:49 25.april 2020.

    Grčija je zakon.

  • Ender3 11:44 25.april 2020.

    Kockasti naj preštevajo kune,kunice in kunčiče kar sami, brez slovenceljnov. Borči in Jajo pa naj jim sosedsko slezeta v rit.

  • jerneja45 17:51 25.april 2020.

    Če bo na dopustu zgledalo, kot da smo bolj v bolnišnici in na prestajanju kazni, potem je res bolje, da vse ostane zaprto. Ljudje gremo na dopust, da si spočijemo, odmislimo rutino in obveznosti, ne pa, da bomo spraševali, kam ...prikaži več smemo in bili nejevoljni, ker nodo drugi upravljali z nami. Na koncu pa še za vse to drago plačali. Če ne gre, pač ne gre. Naj ostane zapeto6. Vsak se bo znašel v času dopusta po svoje. Preveč hude krvi in nerganja bo, če bodo morali ljudi razporejat po plažah, jedilnicah,

  • jerneja45 10:33 26.april 2020.

    Ja, tudi jaz ne. Pa nikogar ne krivim za to. Tako pač trenutno je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.