Slovenija
31 ogledov

Predlog vladi glede ukinitve praznikov

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luka Lovše 20:13 31.marec 2012.

    Ja res, boga vlada, se mi kar smili, ti Veteran pejt pa rajš kej delat ka vidm da imaš dovolj prostega česa da ti prazniki niso pomembni, mi ka delamo, lahko doma delamo samo med prazniki. Lol

  • tralala 13:18 01.april 2012.

    Če verjameš besedam gologlavca, nisi drugega kot ovca. Toliko laži, kot jih pa ta demagog izjavi v enem stavku.....Res bi lahko prejel Viktorja za posebne dosežke.

  • Veteran 18:03 31.marec 2012.

    V tako težkih časih se norčevati na račun varčevalnih ukrepov vlade ni ravno "internetni hit" v Sloveniji ampak kvečjemu internetna neumnost. Raje objavljajte bolj koristne in spodbudne članke saj je lahko kritizirati dokler so še polni želodci.

  • skat 18:30 31.marec 2012.

    Saj to ni norčevanje. Verjetno je pisec to mislil resno, ker je napisano tudi vse res.

  • schtekel 18:46 31.marec 2012.

    Ja,pa res...čakam spodbuden in koristen članek:Veliki vodja Majer je odstopil ! Amen.

  • manch 22:00 31.marec 2012.

    Ofce satire pač ne razumete, ne? Res čudno, da se ne vprašate, kje so zdaj tisti bonbončki, ki jih je ta vlada obljubljala preden jim je uspel kolaborantski prevzem vlade.Vi pač razumete le tisto, kar pišejo vaši pisci s ...prikaži večs Trstenjakove......

  • Genius 22:53 31.marec 2012.

    Jaz, ko sem še delal pri privatniku, sem delal ne samo ob "nepomembnih" praznikih, ampak tudi vse sobote in nedelje, non stop, vsak dan, včasih tudi po 12 ur in to intenzivno delal, ne pa kot naši nekateri javni uslužbenci, ...prikaži več ki zahtevajo visoke plače, marsikateri tudi za ne delo.

  • Kranjica 22:58 31.marec 2012.

    No, že tudi kakšno boljšo satiro smo prebrali, res pa je, da slabih ljudje ne razumejo.Je že tako, da nekateri razumejo le tisto, kar pišejo pisci s Trstenjakove, drugi pa tisto, kar pišejop pristaši ali člani strank današnje opozicije, predvsem ...prikaži več bodoče "največje" stranke v SLO. Vsi pa imamo pravico do izražanja svojega mišljenja,brez da bi nas nekdo zato obkladal z ovcami.

  • tralala 13:22 01.april 2012.

    On ne bo NIKOLI odstopil. Njega bi bilo potrebno odnesti s 'prestolom vred, ker je bolestna želja po nekompromisnem vladanju prevelika. Pri njemu je to že bolezen, psihosomatika dela svoje.

  • Kondric Aleš 13:39 01.april 2012.

    delat treba, da bodo uradniki delai uro dalje je larifari, ker on nič + 1 ura je pares veliko haska Pa če ena Vizjak: ti si tel.....e

  • cirilyo 15:50 01.april 2012.

    Brez praznikov naj začnejo delati vse državne ustanove s parlamentarci na čelu. pa da vidimo koliko se bo povišala učinkovitost. Ker ne znajo drugega kot praskati se po jajcih, ne bi pomagalo niti leto s 730. dnevi. Delavce pa pustite ...prikaži več pri miru!wazzub-global.co.cc*samo za pogumne, jajcepraski stran

  • Dragojle M Gardic 16:02 01.april 2012.

    Lep pozrdrav iz Srbije (ce se se spominjate kje je to, ce ne - Severno od Kosova)Ta predlog sploh ni los, ker, v danesnji casi prav za prav zelo nema ce da se slavi...

  • tralala 13:19 01.april 2012.

    hahaha, tebi se bo svet podrl, ko bo padla vlada. In padla bo.

  • tralala 13:21 01.april 2012.

    Tvoj problem, bi se pa boljš znajdu. Nam, ki nam služba predstavlja samo del življenja, pač ni vseeno, ker lahko ob prostih dnevih marsikaj postorimo. In ne, nisem na državnih jaslih, not even close.

  • privat 09:01 29.april 2012.

    dober si rekel..severno od Kosova je srbija...!! A kje je okupirana država Sanđak??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.