Slovenija
12 ogledov

"Predmetna vzgojiteljica"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Andolšek 23:10 26.november 2012.

    Štrukl..Semolič in ostali dobro plačani, sindikalistični provokatorji....ki branite samo svojo rit in privilegije...in vse ostale, ki so se namnožili v javnem sektorju, kot podgane v kanalizaciji...mogoče, vam bo ratval še nekaj mesecev...potem pa...

  • se_eden 23:49 26.november 2012.

    kljub temu, da se lahko zgodi, da bo tudi moja hči s temi ukrepi prikrajšana, mislim, da so na splošno naši standardi v javni vzgoji in izobraževanju, ne samo za nas, temveč celo za najbogatejše države nerealni...

  • ves 23:55 26.november 2012.

    Vzgojitelj v vrtcu skrbi za celoten razvoj otroka, razvija otrokovo samostojnost, sposobnost razmišljanja, ustvarjalnega izražanja, komunikacijo, pozitivno podobo o sebi. Delo vzgojitelja obsega pripravo, načrtovanje, izvajanje in evalviranje vzgojnega dela, delo s starši ter sodelovanje pri organizaciji življenja v vrtcu. ...prikaži več. Vzgojitelj mora imeti v paketu vse kvalitete, oblikuje bogato in raznovrstno glasbeno, likovno, plesno in gledališko okolje, mora imeti športne sposobnosti, govorne sposobnosti, ročne spretnosti, obvladovanje socialnih veščin in sposobnosti vodenja skupine. Pomembno je, da je vzgojitelj močna in zrela osebnost, saj vzgaja tudi s svojim vzgledom. Vzgojitelj mora skupaj s pomočnikom načrtovati dejavnosti na podlagi temeljitega poznavanja in razumevanja otrokovega razvoja in njegovih potreb. PA BO LAHKO VSE TO, V DVEH SKUPINAH HKRATI?Kljub temu, da od znižanja plač delam za bistveno manj denarja, sem še vedno vzgojiteljica s srcem. Moj delovnik se ne konč

  • ves 23:57 26.november 2012.

    Moj delovnik se ne konča, ko zapustim igralnico. Poteka popoldan, ko se vračam v vrtec na pogovorno uro, roditeljski sestanek, na skupno načrtovanje, v knjižnico, na seminar in na druga izobraževanja. Poteka tudi ob večerih, ko končno najdem mir, da ...prikaži večda vse to zapišem in birokratsko uredim, ter se pripravim na naslednji dan. Iščem nove ustvarjalne ideje, se (samo)izobražujem in sem vesela, da opravljam tako pomembno poslanstvo kot je vzgoja otrok. Ponosna sem, da mi starši zaupajo in da timsko vzgajamo kompetentne in samostojne državljane in postavljamo temelje v življenju vsakega posameznega otroka. Kajti le to, kar požene iz zdravih korenin, najde pot v prihodnost.

  • feferon 12:08 27.november 2012.

    Je že bilo napisano: država rabi neumne ljudi, da jim slepo sledijo! Vlada dela na tem, da se tiste stvari, ki veljajo za dobre spremeni na slabše. Potem bomo pa čez 20 let imeli neumneže kot so amerikanci, ki se ...prikaži več v šolo hodijo drogirat,spat ipd ne vejo pa niti kje je kakšna država na svetu.

  • Fertel 22:56 26.november 2012.

    Otroke vzgajajo starši, v vrtcih jih pa varujejo (pazijo), ko so starši v službi. Mojega otroka nima nihče pravice vzgajati razen mene in metere.Potem si bo čez leta Štrukelj zmislil univerzitetne profesorje za vrtce. Raje naj bolj skromno živi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.