Slovenija
7139 ogledov

Predsedniške volitve 2017 bodo ...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 14:58 11.avgust 2017.

    Če sem povsem iskren do sebe in mojih najdražjih ni noben kandidat iz katere koli politične stranke primeren za predsednika.Niti vsi Kljukci,ki so se prijavili kot rešitev.Glede na zavoženo stanje v naši državi bi morda v enem mandatu naredil samo ...prikaži več en "DOLFI",ki ga pa ne premore niti Evropa.Imeli smo ključavničarja,ki je bil bolj sposoben kot vsi magistri danes.

  • Avatar Leon
    Leon 13:33 11.avgust 2017.

    Doktor Milan je pozabil zapisati,da mora biti kandidat moralno odgovorna oseba s čutom za sočloveka, nikakor pa oseba z narcisoidnimi potezami .

  • matermila 06:39 13.avgust 2017.

    Sicer je pešačenje manekena,njegov problem,zanima me samo koliko to stane nas,davkoplačevalce?Vsi tisti,ki letajo okoli njega so na plačilni listi iz proračuna,zato mislim,da je v privilegiranem položaju glede na druge kandidate(troši državni denar za tiho kampanjo)

  • Avatar praufo
    praufo 12:14 11.avgust 2017.

    a samo tolk kandidatov? ... eh, dolgčas, moral bi bit ene 50 kandidatov, pa peturna oddaja, da vsak blebeta svojih 5 minut, ... 5 minut zastonj reklame

  • Avatar Leon
    Leon 17:21 14.avgust 2017.

    Zanimiv besedni dvoboj lahko pričakujemo med Jelinčičem in Pahorjem ,če bo žreb tako odločil (beri namestil) ! Jelinčič bi Pahorja poslal tja kamor sodi ................

  • Skipi 13:42 11.avgust 2017.

    Volil bom Murka, s principa, da delam sramoto ostalim kandidatom od katerih bo imel več glasov. V znak protesta proti slabi politiki. Enako tudi na naslednjih volitvah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.