Slovenija
16 ogledov

Predsednik o 11. septembru

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 08:46 09.september 2011.

    A na ljubico se pa spomni sam ko je treba... Al je takrat se ni mel?

  • lilihip 09:21 09.september 2011.

    kdo je ta Turk? a sploh dela kaj za SLO al se samo razkazuje ko marioneta in prejema abnormalno veliko plačo?

  • puksicd 10:22 09.september 2011.

    Dragi lilihp. So stvari, ki jih nikdar ne boš razumel. Pa ne skrbi, nisi edini. Biti tepec ni problem.

  • krtmen1 10:44 09.september 2011.

    Mene samo zanima, če je tureka že kakšen novinar vprašal o odgovornosti ali pa pozval k odstopu, glede nepravilnosti v njegovem uradu?Osebno mi dol visi za 11. september.Kar so američani zakuhali , to naj pa imajo-itak se vtikajo v ...prikaži več cel svet in se jim je enkrat moralo zatakniti.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 18:16 23.september 2011.

    predstavniki ameriške vlade že vsa ta leta ne morejo pojasniti zakaj se je istočasno zrušila še 47. nadstropna stavba številka sedem, v katero ni priletelo nobeno letalo. Na youtube je več posnetkov zrušitve te stavbe, enega od teh si lahko ...prikaži več ogledate tule; http://www.youtube.com/watch?v=nEQRL15s_t0samo še vprašanje časa je, kdaj se bodo nosilci ameriških oblasti tistega časa znašli za zapahi.

  • MK 08:20 09.september 2011.

    sicer lep intervju ampak pri njemu me moti, da sem drugorazredni državljan, ker ne verjamem v NOB in v OF pravljice tako kot on.Hm lahko bi rekel, da so fantje gasilci, ki jih je poznal on "drugorazredna tema".G. ...prikaži več predsednik kako se ob tem počutite?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.