Slovenija
115 ogledov

Predsednik Pahor se opravičuje za malo miško

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razumnik 08:55 29.maj 2015.

    natančneje - jugo temperament

  • kontrahan 14:35 28.maj 2015.

    Po volitvahza predcednika bomo pa rekli Vozi Miško

  • Senior 18:21 28.maj 2015.

    Verjetno je zaradi jeze spregledal črko!

  • drejca1 09:03 29.maj 2015.

    pozdravljeni, le kaj vam gre Pahor toliko na jetra ? Zaneslo ga je pač in se je opravičil.Tak je in ljudje so ga izvolili. Imam pa že rajši predsednika, ki je odprt do ljudi. Turka tud gledatnisem mogel, ...prikaži več, tolk hinavščine je bilo v njegovih očeh.Prepričan sem, da kljub miškam danes pomete z vso konkurenco, če bi bile volitve.

  • Xerxes 23:06 28.maj 2015.

    Predsednik, ki so ga izvolili v Sloveniji - klovn. Vsak narod voli takšne, ki se mu zdijo podobni. Nemci uspešne in odločne, Italijani lepo oblečene in bogate, Francozi šarmantne in izobraženi, mi pa ima Pahorja, ki blesti v klekljanju, odnašanju ...prikaži več smeti in podobnih državniških opravilih. Simbol Slovenije. Bravo g. Predsednik

  • kontrahan 22:16 28.maj 2015.

    Ajoj Rozman oprosti ker sem te užalil, ziher tudi ti kje prec(s)eduješ pa si na smrt užaljen.Kot k...cu ti vsaka dlaka smeta.

  • Janez_53 00:09 29.maj 2015.

    Dodajam manjkajoči del stavka: "ne bomo sramovali"!

  • jezero 06:27 29.maj 2015.

    Takega predsednika nima cela Evropa in širše. Dajmo, miško!

  • Rozman 15:39 28.maj 2015.

    Sam upam, da ti ne hodiš na volitve, ker še predsednik ne znaš napisat

  • 4krogci 16:28 28.maj 2015.

    In kaj je tle narobe če se je malo vživel in zagledal v eno "miško"? Delate paniko ko da bi govoru: "Ajde, miško mali, gremo!"

  • Senior 18:20 28.maj 2015.

    Naredil je že toliko traparij, da se lahko do smrti opravičuje in še po njej!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:13 28.maj 2015.

    zakaj pa ne poveš v slovenščini?

  • dragec 19:44 28.maj 2015.

    In kaj je tu narobe?, moški je, videl je dobro malo "nedužno" "miško" in,ko je ona migala, ga je pač zaneslo.

  • jakec1575 23:43 28.maj 2015.

    Amapak saj predsednik počne le to, kar veliko pomeni temu veliku narodu. Obisk sejmov, odnašanje smeti, kleklanje, gasilske veselice in podobna državniška opravila. Predsednik je vedno odsev naroda. Nič več nič manj.

  • jakec1575 23:48 28.maj 2015.

    V tem primeru pa bi naš predsednik moral stati za svojimi dejanji. Ali so mu te 5 let stari sleng napisali drugi ali si ga je sam pravzaprav ni pomembno. Hotel je izpasti kul, pa je izpadel groteskno. To pa ...prikaži več zato ker igra vloge. Ko je resna situacija igra preveč resno, ko je sproščena situacija pa meče, oprostite, takšne buče. Malo več Berluscuonija ali Jankoviča pa sem vseeno pričakoval od njega. Nema kajanja. Pravi lider gleda naprej in narod mu sledi. Kdor vodi dela napake. To je normalno in sprejemljivo. Sploh če je to tvoj zadnji mandat in to celo po lastni izbiri, potlej gledaš le naprej. Zakaj bi se opravičeval, ker si par maturantom rekel 10 let star sleng. To pa je drugorazredna tema.

  • jakec1575 00:01 29.maj 2015.

    Dragi predsednik, premlad si postal predsednik države in nikoli ne bi smel sprejeti položaja predsednika vlade, ki si se ga še sam otepal, pa so te v to prepričali drugi na seji sd. Nehaj igrati vloge. Zadnji mandat. Naredi kar ...prikaži več se tebi zdi prav za narod. brez kompromisov. Who gives a f.... za mnenje ljudi s prevec casa. Pa forumašev. In boš za sam konec postal morda celo to, kar si si vedno zelel. Predsednik.

  • Janez_53 00:07 29.maj 2015.

    Gospod Pahor, vaš tokratni izpad je šel krepko predaleč! Prvič ste me razočarali, ko ste se kot predsednik vlade pokazali popolnoma nedoraslega funkciji, ki ste jo morali po hitrem postopku zapustiti. Ko ste kandidirali za predsednika države, sem naivnež volil ...prikaži več vas in mi je gromozansko žal. Mogoče ste bili nekoč dober maneken, ampak dober predsednik države za moje pojme vsekakor niste. Po moji oceni ste nesposobnost pokazali že ob imenovanju protikorupcijske komisije. Vaše populistične "delovne akcije" so pokazale, da vam nekako ni najbolj jasno, kaj je funkcija predsednika države. Kot predsednik države predstavljate državo Slovenijo! Pobalinsko vzklikanje "Ajde, miška mala, gremo!" in "To mi delaj, to mi delaj!" vsekakor ne spada k vaši funkciji! To si lahko privošči najstniški mulc. V zavetju svojega doma pa lahko počnete, kar vas je volja! Lahko skačete na glavo, se igrate z Barbikami ali gradite gradove iz peska. To je vaša stvar. V javnosti pa bodite predsednik države, ki se ga ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.