Slovenija
14075 ogledov

Pirc Musarjeva odzivna, Logar se ni niti opravičil

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:15 11.november 2022.

    "Pirc Musarjeva odzivna, Logar se ni niti opravičil".............Logar se zaveda, da je popušil, in da je k temu močno pripomogla "podpora" kriminalcev kot so Janša, Kangler,Požar, ipd.....In normalno, da je tip "depresiran" kot povožena spužva..

    • ana77 07:26 11.november 2022.

      Mene pa zanima ,kako živš v takšni negativni energiji si bolnik?

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:08 11.november 2022.

      Jaz sem nepopravljiv optimist, ravno zato se ukvarjam z zarukanimi ovcami, ki ne vidite očitnih zadev. Zaslepljeni ste bodisi zaradi političnih plašnic ali pa zgolj zaradi naravne zahojenosti... Pa veliko pozitivne energije ti želim in ne pozabi zavihati rokava, ko ...prikaži večo bo farmacija naslednjič rabila denar...ovca ena..

    • jakec1575 08:41 11.november 2022.

      Luckys, ne bo ti uspelo. Imajo mozgansko okvaro. Da bi lahko spremenil njihove horizonte, bi moral od zacetka. Od branja evropske klasike, izpostavljenost toliko recem. Niso to ms. Poppy. Rabil bi leta intenzivnega dela vsak dan. Imas se en problem. ...prikaži več Oni hocejo ostati zarukani. Je varno in ni treba iz cone udobja. Ker njih je strah. Zelo strah zivljenja

  • Avatar Leon
    Leon 07:06 11.november 2022.

    Pahor nikoli ni bil predsednik ampak večni preCednik.

  • Soljatar 13:06 11.november 2022.

    Musarca, odjebi ti in tvoje jebene vrednote....pa o kakšnih vrednotah ta baba nonstop naklada, ker vsi vem da so njene vrednote izključno, moč, denar in oblast....bleferka in lažnivka, da ni večje.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 10:49 11.november 2022.

    Musarjeva je razgledana, inteligentna, retorično močna, poznana v tujini in glej ga zlomka, celo slovensko se izraža knjižno pravilno. Ni bila moja izbira, vendar za njo mi vsaj ne bo nerodno, ko nas bo predstavljala v svetu. Jo je pa ...prikaži več škoda za predsednico. Bolj koristna bi bila na premiejskem stolčku.

    • peter3 11:20 11.november 2022.

      Kaj pa 7 milijonov zamolcanega premozenja ? Aja, to za parijske soldate ni problem, se je samo zmotila. Matr ste plitki in butasti. Turbokapitalistka pa levicarka, hehe. Za pocrkat !

    • Soljatar 14:08 11.november 2022.

      poznana v tujini???...kje točno je poznana?

    • Žvižgač 14:14 11.november 2022.

      Morda v Rusiji...

    • mirror 16:57 11.november 2022.

      Z možem sta poznana samo v davčnih oazah.....

  • Matjaž Kotnik 09:13 11.november 2022.

    niste vredni komentarja.

  • Soljatar 12:18 11.november 2022.

    Musarca je naduvana, povzpetniška in grebatorska hohštaplerka, ki poleg vsega še goji neko simpatijo do Rusije...njej se ne gre za slovenski narod, ampak izključno za pumpanje svojega ega...dnarja si je nagrebla zadosti, zdaj bi bla pa rada še predsednica, da ...prikaži več se bo okol visoko nosila in mislila da je najbolj pomembna na svetu...ona bo najbolj razdiralna in pristrska predsednica, kar jo je ta država kdaj imela, to je že zdaj jasno.

  • Gandi123 07:50 11.november 2022.

    Kakšna bedna situacija. Šel sem na predčasno glasovanje, da sem glasoval za manjši kup 💩💩💩, ZA predsednico, ki se jo bom sramoval!!! 😢🙈😱 Res žalostno, kje živim!!!

  • Soljatar 12:01 11.november 2022.

    pa te Musarce normalen človek že zdaj ne more več niti gledat, kaj šele da bi jo poslušal...če bo ta ženska postala predsednica, nam pa dejansko ni več pomoči, ker s takim folkom in takimi voditelji ta država res nima ...prikaži več prihodnosti....Jelinčič je imal še kako prav: NAROD JE GLUP.

  • mirror 16:59 11.november 2022.

    Pravnica in njen mož sta najbolj poznana pri optimizacijah davkov v davčnih oazah.

  • kapibara1 08:35 11.november 2022.

    Sposojeno: Včasih mora biti za kakšno stvar tudi trda moška roka,ne vem če je to dobro pri nas notranja,zunanja,šolska ministrica,niti vseh ne vem,pa še predsednico bi radi in vse so kot vemo iz istega pola,ki podpira NVO,inštitute,ilegalce itd. ,samo delavnih ljudi ne.

    • rd2dmk2 09:19 11.november 2022.

      hm smo imeli trdo roko, pa je vse kar je znala nardit da je izjavila SO WHAT.

    • Avatar pantani
      pantani 09:30 11.november 2022.

      ...in delala selfije!!! Res smo imeli pravo primadono za predcednika!!!

  • Soljatar 12:04 11.november 2022.

    ta ruska babura z njeno rusko dačo vred naj spoka v Rusijo in tam ostane, ker je dojadila Bogu in narodu.

    • BenX 12:10 11.november 2022.

      Zakaj? Zato, ker podpora nato? Bi bilo boljše, če bi vidva v Ameriko spokala, pa tam z orožjem trgovala!

  • ak 11:15 13.november 2022.

    Lol, v zadnjih 14 dneh je Žurnal24 postal medij, ki je še najbližje nevtralnemu... Potem imaš na eni strani desnosučno trobilo Novo tv, na drugi strani pa preostala levosučna trobila... Golobu je v dobrega pol leta dejansko uspelo prevzeti skoraj ...prikaži več popoln nadzor nad mediji... Po eni strani strašljivo, a po drugi občudovanja vredno. In ljudje mu še ploskajo... xD

  • Avatar Minovak
    Minovak 08:52 11.november 2022.

    Logar je edina alternativa, saj ima veliko mednarodnih izkušenj, kar mu tudi priznavajo in spoštujejo v tujini, kjer, kot predsednik najbolj predstavlja svojo državo. Volimo predsednika, ne Janše, kar mnogim še ni jasno.

    • rd2dmk2 09:18 11.november 2022.

      minovak, kaj je bi ti malo prebrskal zelo novejšo zgodovino Rusije in volitve visokih funkcionarjev v času Putina. mogoče ti pa celo rata , mogoče, res mogoče, da se ti prižge kakšna zvezdica in najdeš spoznanje, ki bo hudo bolelo, ...prikaži več ampak, saj imamo zdravilo za to bolečino- rujna kaplica bo utopila žalostno spoznanje, da je predsedniški kandidat lutka na vrvici in da bo verjtno samo grel predsedniški stol svojemu , hm neznanemu znancu iz iste zamrznjene stranke.

    • Žvižgač 14:15 11.november 2022.

      Prava odločitev po intenzivnem Martinovanju...

  • Žvižgač 07:56 11.november 2022.

    Nje nikoli tudi, če ne vem kaj naredi v kampanji. Njega pa itak ne. Da bom jasem bom obkrožil oba, ker sta tako dobra kandidata.

    • Gandi123 08:37 11.november 2022.

      Z takim glasovanjem boš naredil uslugo, oziroma svoj glas dal JJ.

    • jakec1575 08:44 11.november 2022.

      Jansisti ne bojo obkrozili obeh. Za njih je to vojna. Te pa razumem. Hoces narediti drzavljansko dolznost in nimas kandidata. Ok.

    • Žvižgač 09:12 11.november 2022.

      Sem mislil, da smo že dosegli dno, pa sem se motil in gremo lahko globlje. Ob takih kandidatih, ki so bili na voljo se mi vse upira, prihajam do spoznanja, da odločaš o manjšem zlu namesto o dobrih in kompetentnih ...prikaži več kandidatih. Tako pa ne želim odločati, ker se te medstrankarke zdrahe prenašajo na vse in sam nisem in nikoli ne bom del takega dojemanja politike. Škoda, da je tako, ker živimo v lepi državi, kjer je tudi mnogo zelo sposobnih in spodobnih ljudi.

    • rd2dmk2 09:23 11.november 2022.

      ja no sedaj je zvoniti prepozno. namesto da bi državljani stopili skupaj in poiskali med sedmimi (pardon petimi )enega in šli vsi zanj. če nimamo dobrega, pa izberimo nekoga, ki ni njihov ampak se je recimo mal zbunil in se ...prikaži veče lotil predsednikovanja. čez pet let pa..ajde se zmenimo izberite mene. jest ne bom uničil mize s svinčnikom, obljubim, bom pa komu uničil rit z salonarjem. špičastim !

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 10:41 11.november 2022.

      Žvižgač in s svojim dejanjem boš dosegel kaj? Totalno enoumje!

    • Žvižgač 14:17 11.november 2022.

      V vsakem primeru je bolno enoumje, vprašanje katero bo predmet dolgoročnosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.