Magazin /magazin/vip
329 ogledov

Predsedniška kampanja: Damjana Murka je strah

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 06:46 13.avgust 2017.

    Res nima pojma,vsaj pristojnosti predsednika republike bi se lahko naučil na pamet.Sicer nam sramoto dela že zdajšnji predsednik,tako da en klovn več ne more škoditi.

  • bumbar 08:55 23.junij 2017.

    Ne sekirajte se preveč spoštovani winspan15. Če je lahko župan našega glavnega mesta takšen model kot je, je lahko tudi predsednik države g. Murko.

  • Janez_53 09:27 23.junij 2017.

    Murko, vsaj pošteno si povedal da nič ne veš in se na nič ne spoznaš! Jaz sicer Trumpa ne prenašam, ampak da pa bi kdo TEBE enačil s Trumpom, je pa prehuda!

  • Avatar praufo
    praufo 16:17 23.junij 2017.

    ja sej, tako kot že 100 krat videno in slišano, kandidatura za predsednika je več kot odlična prilika za zastonj samopromocijo, ampak nekaj je pa vseeno treba povedat, kaj bi, ... tukaj pa nastane problem, če nisi prvovrstni blefer ... ...prikaži več "no ... jest bi bil predsednik ... hmm kaj je že to ... no zavzemal se bom za mir, pa za dobre plače pa za ... aja pa zato, da bo vojska vsaj obuta v lepe škornje, pa ... hmm ... no mislim, torej sem ... če ne bi bilo tako, me ni bi bilo, (amapk to so prehude misli za predsednika

  • Avatar praufo
    praufo 16:25 23.junij 2017.

    tale murko je pravzaprav dober kandidat za prezidenta... sistem je postavil klovna in v vsem času tega klovnovskega pontifikata se je trudil, da funkcijo degradira do skrajnosti ... zakonodaja je taka kot je, se jo pa vedno da spremeniti, če ...prikaži več želimo imeti resno državo in resne upravitelje, ne pa klovne

  • Avatar praufo
    praufo 17:02 23.junij 2017.

    eden bolj resnih kandidatov za predsednika je bil pred leti artur štern, ki je funkcijo spremenil v precednika (nekaj naj bi precejal), in je po mojem pokazal na to, da ima taka funkcija tudi zaposlitev, ki je lahko več kot ...prikaži več samo navaden kidač gnoja

  • Avatar praufo
    praufo 17:18 23.junij 2017.

    ampak murko ni klovn, ker ima tako dobre špegle, klovni imajo rdečo žogco na nosu, pa eno veliko lasuljo, pa prevelike čevlje, murko nima nič od tega, ja jest mislim, da je kar ta prav, pravi frajer je

  • Tomaz_321 17:46 23.junij 2017.

    Usrali se usrali! :D

  • wingspan15 08:28 23.junij 2017.

    Ko gledam vse te klovne, se sprašujem, kaj res lahko kandidira za predsednika vsak bebec, ki želi svojih pet minut slave.. Za vsako delovno mesto je potrebna določena izobrazba. Le tukaj ne. Za mene je to norčevanje iz slovenskih državljanov.

  • mph 19:55 23.junij 2017.

    Kakor ga vedno dojemam kot klovna, bi bil manj škodljiv klovn od sedanjega, presenetljivo pa se z marsičem zgoraj strinjam, če že ne vsem, samo je zgoraj pomešal med begunci, ki jih je samo za vzorec in ki jih ščitijo ...prikaži več mednarodni zakoni in pa imigranti, ki so problem za Evropo. Med ostalimi klovni do sedaj prjavljenimi, dam ravno njemu glas, kakor me to samega šokira. :-)

  • Žvižgač 19:16 23.junij 2017.

    Murko imaš moj glas, boš bolj poceni kot sedanji klovn Borat, ker se na nič ne spoznaš ne boš mogel narediti dosti škode, pa nič manj neumnega ne moreš predstavljati kot ga Borat sedaj. Samo obljubi da se boš prevažal ...prikaži več z prižganim lučkami in da boš vedno tako lepo oblečen, pa da nam vsake toliko javno zapoješ kak tvoj evergreen. Murko ti si faca take zdravijo pri nas na primorskem v bližini zaprtega rudnika živega srebra.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.