Slovenija /slovenija/intervjuji
15249 ogledov

"Predsedniška vloga ni samo forma in video"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 08:31 16.oktober 2022.

    Ta sluzavec je lahko srečen, da še lahko hodi po Sloveniji, ne da mu nekdo ne pljune v obraz. Ampak taki ljudje vedno najdejo svoje mesto, ker so pač po vetru in izdajo svoja prepričanja za svojo korist.

  • Friderik1950 08:33 16.oktober 2022.

    Nedeljska. Včeraj se peljem po dveh perifernih zahodnih ulicah Maribora, ko glej ga 'jumbo', ki tako na hitro izgleda kot reklama za brivsko peno, a ko bolje pogledaš, vidiš Brglez. Se odpeljem v Lenart, na treh mestih se prikrito zvito ...prikaži več smeji Brglez. Grem proti meji, sredi polja 'jumbo', ki tja sploh ne paše, na njem pa Brglez. Se odpeljem po Apaški dolini, ob cesti, kjer so navadno na žicah vrane, vran za čuda ni, zopet pa Brglez. Si rečem, da so zmetali denarja, res pa sem si ga zapomnil.

    • Naklonsky 08:55 16.oktober 2022.

      Kdo vse to finacira, si lahko samo predstavljaš! Brglez in prezadolženi SD prav gotovo ne!

    • munja 20:32 16.oktober 2022.

      Naklonsky vsi financiramo.

  • luccifer 15:35 16.oktober 2022.

    Antipaticen do amena, fujjj.

  • Avatar lopov
    lopov 09:39 16.oktober 2022.

    Psihič lažnjivi moral bi gniti v arestu ne da kadidiraš...

  • Pierre 16:11 16.oktober 2022.

    Mene moti to nakladanje z jedrsko vojno, a je on kaj bolj podučen?????

    • Ender3 16:26 16.oktober 2022.

      Pierre👍 temu pravijo politični larpulartizem , ko se v vsakem nastopu aktualizira trenutne dogodke..

  • jozicamurn 17:59 16.oktober 2022.

    a so spet Rusi krivi, kot vem niso napadli ne Evropsko Unijo ne teroristično nato sekto, ne vidim pomena pomagati Ukrajini v tem primeru, to je namreč le ukaz tistih, ki to res želijo in imajo interes v ozadju. Mi ...prikaži več od tega nimamo nič in samo stroške ter draginjo. brglez je ena umazana svinjica, nič drugega

  • sam1 10:56 16.oktober 2022.

    Mene pri vseh teh kandidatih (kah) moti le to,da ne sprejemajo dejstev, katera mečejo slabo luč na njihova pretekla dejanja in se skušajo celo prikazovati kot neodvisni,čeprav so še vedno vodilni člani svojih strank in lažejo ljudstvu v obraz,kako bi ...prikaži več oni delali drugače in boljše-ja ,zakaj pa tega niste pokazali že v preteklosti....

    • munja 20:34 16.oktober 2022.

      Vsi so isti. Nakladajo, kako bi oni vse drugače in veliko bolje naredili. Ko je pa volitev konec, nastane tema do naslednjih volitev in to se ponavlja v nedogled.

  • QSprm 17:43 16.oktober 2022.

    Eno samo leporecenje in cel kup bebavih floskul. Vojasko podpirati ukronazi rezim, potem pa bebavi pogled v nebo, kjer naj bi se skrival krivec za draginjo in infalcijo. Groteskna izrojenost teh degeneriranih stvorov v vsem svojem sijaju.

  • Naklonsky 08:52 16.oktober 2022.

    Tega Brzlega strica je zadnje, kar potrebujemo Slovenci!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.