Slovenija
59 ogledov

Predsedniški kandidati prekrižali jezike

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:13 24.oktober 2012.

    Bolj kot sumljivi posli vašega firerja in neštete obsodbe (ne samo namigovanja) je res težko najti.

  • dragec 10:39 24.oktober 2012.

    Trije mušketirji!!! lepa plača, a nobene odgovornosti - to ti je, ha!!!

  • Scott 21:40 05.november 2012.

    Nikoli ne bi volil kučana!

  • mph 08:13 24.oktober 2012.

    Nimam potrebe gledat, Turk je moj predsednik. Nikoli ne bi volil oprode Janše, prav tako pa ne te tragične figure od Pahorja, ki še manj - si ne bi nikoli mislil, da bom tako razmišljal - kot Zver zasluži postat ...prikaži več predsednik Slovenije.

  • dd 09:45 24.oktober 2012.

    Ne vem, kako se Pahor lahko tako hvali, saj je v vsaki od svojih funkciji pogorel. Kot kaže Zveru vztrajno nagajajo, in ima kar težko nalogo. Turk pa se druži s sumljivimi posli Jankoviča, tako, da nam težka kaže.

  • Jolanda Pokorn 14:05 24.oktober 2012.

    jaz se pa sprašujem, kdo vendar rabi predsednika države? Jaz ne! V naši majhni deželici bi bil že čas, da začnemo združevati več funkcij v eni osebi. In kdo je ta javnost na kateri se izvajajo javnomnenjske raziskave - mene ...prikaži več ni še nihče nikoli nič vprašal, tudi vse ,ki jih poznam, nobeden nič ne vpraša?! in potem kar eni kot naprimer Potočnik ali Turk vodijo - ne vem kaj in kje! ali vas sprašujejo po mnenju? Pa nazaj k predsedniku: kot rečeno jaz ga ne rabim, da se zadovoljno smehlja, trosi puhlice, živi in potuje na moje stroške! Z realnostjo so pa tako vsi izgubili stik! Zakaj nimamo na to temo referenduma!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.