Slovenija
3011 ogledov

Premik urinih kazalcev tako vpliva na zdravje

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MS
    MS 19:15 29.oktober 2022.

    Seveda vpliva! Po letnem času imam erekcijo v kopalnici ko se brijem, po zimskem času pa v avtobusu ko se peljem v službo je pojasnil hrvaški znanstvenik Karič!

  • Brane Kacjan 18:59 29.oktober 2022.

    S premikom digitalnih in analognih urinih kazalcev časa, 100% ni prihranka kWh elektrike!! Berem knjigo 12 ur. Začnem brati knjigo ob 18h, KO SE ZMRAČI, PRIŽGEM LUČ in berem. Ob 6h, KO SE ZDANI, UGASNEM LUČ. Porabil sem 12h elektrike ...prikaži veče za žarnico, npr. 100 W x 12h =1,2 kWh. Premaknjeni urini kazalci časa, mi pa 100% niso čisto nič prihranili porabo elektrike za luč.

  • Brane Kacjan 18:59 29.oktober 2022.

    S premikom urinih kazalcev, se spremeni samo čas dogodkov: Vsiliti-umetni, „poletni urini čas“ za 1 uro naprej, se vsi dogodki dogajajo 1 uro prej! Vrnitev v standardni (letno časovni 365 dni 24h) „zimski urini čas“, za 1 uro nazaj, se ...prikaži več vsi dogodki dogajajo 1 uro pozneje, od „poletnega časa“! Primer jeseni: Grem z v lakom LJ-KR, po moji „poletni“ uri ob 6h! Pridem na postajo, vlaka nikjer. Vprašam železničarja. Pove, da vlak odpelje 1 uro pozneje, ob 6h! Njemu kaže ura 5:00, 1 uro nazaj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.