Slovenija
42 ogledov

Premik v zgodbi terana?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:08 22.februar 2017.

    Hrček je vrsta živali...Ne dvomim v to, da je slovenska politika že od vsega začetka vedela, da EU pripravlja spremembo glede zaščite terana. Vendar so malce pančkali, pa dopusti so bili... Potem pa SD ugotovi, da pada podpora in ...prikaži več njihov minister poskoči in pripravijo medijsko zgodbo.

  • wolf.ata 18:19 24.februar 2017.

    Teran: Bruselj sprejel delegirani akt, ki Hrvaški dovoljuje izjemo"Izjemno podrobni pogoji"24. februar 2017 ob 17:56Bruselj - MMC RTV SLO/STA-banda europska pokvarjena,podkupljiva od hrčkov,so pohiteli z del.aktom,ja vse bolj smrdi,jaz bi ona dva,ki prihajata nagnal kar nazaj v ...prikaži več eu,da vidita,da nista zaželjena v Sloveniji,naši pa tiho,ne morem verjeti kaka banda je to

  • wolf.ata 22:02 21.februar 2017.

    ja,komisar g.Hogan prihaja v Slovenijo na pogovor,vendar moje laično mnenje je,da držite Hrvaške novinarje-vohune že na meji v Slovenijo,se pravi,jaz jih bi jih iz principa zadržal na meji,nekaj bi si že izmislil,naši sploh ne vejo kakšni so ti naši sosedje,ja,pokvarjeni ...prikaži več do konca,pa ta pogovor strogo snemati,javnost mora biti vključena in seznanjena,pa strogo tega komisarja zasuti z vprašanji in mu podrobno razložiti,da Teran raste na posebni legi,zemlji itd.,Hrčki imaajo samo neko imitacijo vina vrste ne vem katere,ime Teran je samo naše in pika,pa ne pijem ne vina in ne piva itd.,sem pa na žalost doma čisto zraven teh Hrčkov,ha,ha

  • wolf.ata 11:07 22.februar 2017.

    kdor je prilepil minus na ta komentar ni zaveden Slovenec ampak kak hrček (Hrvat) ali prišlek-nov državljan Slovenije

  • wolf.ata 18:31 24.februar 2017.

    hitijo,zakaj,ker morajo razkriti dokumente,ki so bili počečkani-nevidni,vleklo se je par let in niso hoteli pokazati umazane igre hrvatov,ja,sedaj hitijo,da bodo spravili čim prej skozi vso zadevo,da naši ne bodo mogli nič,ja in zopet nas nategnejo hrčki,nebi jih smeli spustiti v ...prikaži več Eu in pika,čeprav so Zda pritiskale,smo tudi mi popuščali in zapirali tovarne sladkorja in vinoTokaj nimamo in nismo uspeli itd.,

  • wolf.ata 17:30 22.februar 2017.

    aha,počasi se dogaja,Europska Ombudsmanka je ukazala,da mora komisija pokazati vse dokumente iz katerih se bo videlo kaj so hrčki napisali in kdaj so to vrinili noter za izjemo imena Teran,notri naj bi bilo iz Hrvaške strani celo napisano,da je teran-trta,da ...prikaži več raste kot samo v Istri,halo,narobe svet,zato pa so bili tisti papirji čisto počečkani,ja,so mislili da gre skozi zraven dogovora o Kranjski klobasi in Pršutu,pa bi vse oni imeli,kar imamo v Sloveniji,čisto vse bi imeli barabe,hrvaške(zanalašč sem z malo napisal),tatinske,bojkotirati jih ko bo čas počitnic,vsakemu,ki ne gre na Hrt.morje plačati počitnice v Grčiji,da se malo opomorejo,pa v Črno goro itd.,malo za šalo,več pa zares

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.