Slovenija
18771 ogledov

Prenovljen seznam zelenih, rumenih in rdečih držav

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • flyaway 01:33 21.avgust 2020.

    WTF? Rumeni seznam od 21. avgusta 2020 naprej: Države, ki niso niti na rumenem niti na zelenem seznamu, so uvrščene na rumeni seznam.

  • Avatar ovca
    ovca 22:56 20.avgust 2020.

    Ali lahko vlada od*jebe s temi seznami? Za svoje riti so poskrbeli tudi,ko je sosednja Hrvaska na rdecem seznamu. Alu mi lahko idioti razlozite,v cem je razlika,ce si na vikendu,ce imas plovilo oziroma, ce sem v kampu v sotoru,ko ni ...prikaži več nobenega okoli v premeru vec kot 20 m? Ahhh,mi je kapnilo. Ce si v sotoru,ne spadas med elito. In, hvala bogu,tudi ne med idi*ote!

  • suineg78 21:36 20.avgust 2020.

    Plandemic https://ise.media/video/plandemic-ii-indoctornation-23.html?fbclid=IwAR0MktUxko6p854chEf83jWWiTLa3D4Nwy9CMeqABQbMz6mqQeXdGz4adtI

  • pravičnik77 10:44 21.avgust 2020.

    berem seznam rdečih držav, pa berem črno kroniko. se pravi ilegalci iz pakistana, afganistana... lahko v SLO ilegalci iz Maroka pa ne smejo prist v SLO, ali imajo karanteno? oz. lahko, če SLO zapustijo v 24 urah ne glede v ...prikaži več katero državo zapustijo SLO? sam vprašam

    • Avatar praufo
      praufo 14:04 21.avgust 2020.

      zadnje čase sploh nobenih informacij o migrantih, ne vem al jim je prevroče, čeprav na to so navajeni, al se pa bojijo virusa ... celo psi so tiho , tako da gre karavana še bolj mirno skozi ... ampak te ...prikaži več informacije so povsem nepomembne

  • popokatopetl 11:33 21.avgust 2020.

    So govorili da liste temeljijo na podatkih ECDC, glede na kumulativno 14dnevno število novih primerov... Tam pa Avstrija 30.8 , Portugalska 27.8, ampak pri nas Avstrija zelena, Portugalska pa rdeča... https://www.ecdc.europa.eu/en/cases-2019-ncov-eueea

  • Avatar praufo
    praufo 14:12 21.avgust 2020.

    tale pobarvanka je kar zaskrbljujoča, vzhod je več ali manj rdeč, vemo pa da je čedalje več delovne sile ravno iz teh držav ... to sicer ni moj problem, ampak samo razmišljam, da je mnogo delovne sile pri privatnikih in ...prikaži več če vse kar pride iz rdeče cone dobi karanteno (obisk svojcev), so ga najebal ... so izjeme, kar je spet nelogično, kot marsikaj ... obrtnik rabi delavca takoj, uradno ga sicer ne sme odpustit ... ampak ... hmm, pestro bo

  • Avatar Robbiolla
    Robbiolla 01:14 21.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.