Slovenija /slovenija/crna-kronika
12 ogledov

Prepir zaradi petih evrov

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zlatko Nemec 17:48 10.november 2011.

    če si sam ne najdeš pravice je za mali denar ni...v trgovskem centru mi je en moški pred mojimi očmi vzel vozek z 2 euroma. 5x mu zlepa rečem, naj vrne vozek, on gre dalje, nato sem zakričal naj mi ...prikaži več vrne že ta vozek, da so vsi slišali. prišel je redar in meni rekel, da se neprimerno obnašam in da to ne sodi v trgovski center. pa sem mu 3x povedal, da mi je pred mojimi očmi vzel 2 eura. tega moškega pa sploh ni skritiziral. rekel sem redarju da mi mora dati on 2 eura, je rekel da je to za njegovo plačo dosti. jaz pa, a zame pa 2 eura potem ni dosti. zahteval sem da se mi opraviči, sicer bom poklical njegovega šefa....itd...cela ceremonija. na koncu sem komaj dosegel, da so nasilo priznali trgovci in redar napako, moralno sem za njih bil kriv. ...ja če nimate denarja, vzamite 10 vozekov na dan, bo nek zalsužek polek rednega dela...jaz pa v ta trgovski center nisem več zahajal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.