Slovenija
20343 ogledov

Prepoved gibanja: Globe izstavljajo, možna je polovička

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 09:01 03.april 2020.

    Prepoved gibanja izven občine je nesmiselna in neustavna. Rekreacija izven domače občine ne škodi nikomur, dokler ne gre za preobljudene popularne točke. Ukrepi bi morali ustavljat virus, ampak čimmanj dušit ekonomijo in družbo. Tole žal ne bo hitro mimo, zelo ...prikaži več verjetno bodo neumni ukrepi ubili več ljudi kot virus sam, ker nas ženejo v globoko krizo.

  • Lavdan 09:53 03.april 2020.

    Začelo se je, policijska država, še vojsko na ceste, pa smo tam.

    • Papaja Popi 11:03 03.april 2020.

      Lavdan, Kalimero z svojim mega zakonom nas bo vse lepo mega zjebal. Pokradel bo še tisto kar je ostalo od njegovih dveh prejšnjih mandatov.

  • Kirka 10:17 03.april 2020.

    Spet bomo nasrkali Slovenci, ki bomo zaprti po bajtah in stanovanjih, ranljive skupine (Cigani in migranti) pa bodo svobodno harali po Sloveniji! Aja, pa kriminalci so tudi prišli iz zaprtih prostorov! Živela Slovenija!

    • alen009 10:25 03.april 2020.

      Mi imamo hišo in nismo zaprti, saj jo obdaja parcela. Namen tvojega pisanja je seveda političen, pa ne misli, da podpiram ciganerijo, daleč od tega. Dejstva so dejstva, bajta, parcela, uživanje.

  • MK 12:42 03.april 2020.

    jebote glup folk. a ne bi zdaj 14 dni doma sedel da bomo imeli kaj od poletja. če bi bil jaz policaj bi še šamare dajal bedakom

    • popokatopetl 12:51 03.april 2020.

      Žal 14 dni sedenja doma ne zagotavlja da bomo imeli kej od poletja. Manj kot 2-3 mesece nam ne uide in najbrž tud takrat ne bo konec. Finta je še da bi pri ultrastrogi karanteni trajalo v nedogled. Ukrepe je ...prikaži več treba čimprej pametno rahljat. Brez nesmislov ki le dušijo ljudi in ekonomijo, proti virusu pa dejansko ne pomagajo.

    • MK 16:04 03.april 2020.

      kateri ukrep ne pomaga proti virusu? 1. zaprti šoping centri 2. zaprte šole 3.omejitev gibanja

    • fiston 16:54 03.april 2020.

      Ja ne vem, jaz sem sedaj sedel 14 dni doma, vmes sem bil samo prejšnji petek v trgovini, a to pomeni, da grem zdaj lahko prosto ven ? Bo verjetno treba kar kakih 5x14 dni najmanj.

    • MK 09:48 06.april 2020.

      mojih 14 dni se navezuje na zajezitev širjenja okužbe. V teoriji bi v 14 dneh "lockdown-a" prepoznali vse okužene, meje so zaprte, oz. ti ki so prispeli v obvezni karanteni, torej smo na ravni SLO virus ujeli. In gremo lahko ...prikaži več po 1. maju delat, brez potovanj v tujino in ob zapori mej oz. obvezni karanteni. Mi je pa jasno, da smo na robu Balkana in tam zadeve ne grejo enostavno. Ko bodo pri nas začeli delat se bo spet 50 tisoč balkancev vrnilo k nam na delo in spet bo kaos...

  • fasader56 08:49 03.april 2020.

    Še ena bedarija. Bedaka,ki se ne drži odredbe bodo smešno kaznovali,medtem ko bo ta bedak okužil neznano število ljudi! Ali gre samo za denar ali zajebavanje naroda...........

    • Papaja Popi 11:01 03.april 2020.

      Vfasader56 , Gre samo za denar in zajebavanje naroda, S tem, da je zajebavanje naroda na prvem mestu. Kalimero in njegov mega zakon se naj mega odpišeta. Samo bolna oseba na umu si lahko kaj takega izmisli.

    • res.no 13:56 03.april 2020.

      ti fasader razmišljaj malo - od kar je ta uredba v veljavi, se okužba ne širi nič manj kot se je prej glede na uradne številke...smo tam tam...to nam pove,da je bila prejšnja ureditev dovolj ok in čisto zadosti in ...prikaži večn ne rabimo zahebavat državljanov na ulici. Ampak v imenu avtoritarnosti in izgovarjanja na zaščito zdravja pač enim oblastnikom vse prav pride in eni slepo vse prenesete.Okužba pa se itak že vse zadnje tedne najbolj množično širi med zaprtimi stanovalci po ustanovah domov upokojencev

  • Laznivi 10:16 03.april 2020.

    Vsak ki se nezakonito prevaza je potrebno zaseci vozilo brez moznosti vrnitve.

    • popokatopetl 12:20 03.april 2020.

      https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha-mazzini-zagrenjena-psiha-teh-nesrecnikov-hoce-vse-stlaciti-v-blato-522218

  • Avatar Mary25
    Mary25 11:12 03.april 2020.

    www.GetMeets.com - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:59 03.april 2020.

    Kitajci prepoved gibanja rešujejo na bolj preprost način. Kršitelja zvlečejo iz vozila in ga odpeljejo direkt v krematorij.

  • srecko53 09:41 03.april 2020.

    kaj je zdaj opozicija ni še nobenega predloga za referendum,, na vsak zakon na vsak odlok te vlade je potrebno vložiti ustrezen referendum, interpelacije parlamentzarne raziskovalne komisije vsa demokratična sredstva drugače bodo ceste kljub prepovedi spet polne ljudske iniciative... gotofi ...prikaži več ste vi vi vladi...e3dino ustrezen mega zakon je vsakemu državljanu 1000 evrov zaposlenim na tveganih mestih 200 proc osnove in to je policija zdravstvo gasilci in nič več, mrtvi v domovih so na plečih te nes

    • tudbognasvečnereši 10:14 03.april 2020.

      Srečko ,takšnega debila=komunista=kot si ti, pa še v severni koreji nimajo.

    • srecko53 11:24 03.april 2020.

      in ponosen sem na to še boljši znam biti z vilami in kockami če je ogrožena demokracija,,

    • srecko53 11:25 03.april 2020.

      za janšo je lahko naj dokaže da je bil zdrav ko se je vrnil z smučanja in urška tudi,,, tudi prebolevnost se da dokazati aja pa še svoje psihično stanje naj dokažeta to je potrebno zaradi vodenja države, kot predsednika ...prikaži več vlade si ne želimo psihičnega bolnika.... seveda potrdilo neodvisne ustanove

    • Avatar right
      right 11:51 03.april 2020.

      ti si lahko ponosen samo na smrdljivo rdečo rit. rad bi te videl herojčina

    • maresem 12:06 03.april 2020.

      So ti greznico praznili, pa si preveč šnjofal?

    • srecko53 12:46 03.april 2020.

      right če ne želiš videti neumneža ti predlagam da se ne glej v ogledalo,, mene pa pusti lepota in intelegenca ni nalezljiva tako da ot tega če me vidiš ne boš imel nič, kvečjemu depresija te lahko

    • srecko53 12:48 03.april 2020.

      maresi če se ti tako drogiraš kar ne branim ti men pa je travca taka domače samooskrbe čisto dovolj

    • srecko53 13:00 03.april 2020.

      edino primerno starostniki in rizične skupine v karantene vsi ostali pa delat, odpret vse sp je gostilne frizeraje, zagnat gospodarstvo drugače nas bo tujina prehitela noriški kralj janez ivan janša prvi pa na prestolu, skupaj z urško kot princesko diano, ...prikaži več Pahorjem kot dvornim norčkom, ministar počivalšek pa nič, kacin pa dvorni trubadur

    • maresem 13:21 03.april 2020.

      če si tele si tele, svet je zate itak neznana uganka

    • srecko53 14:13 03.april 2020.

      marsem marsem kaj ne moreš reči nič kaj bolj pametnega, bolj humornega bolj ciničnega je to post tvoj največji doseg pol je res tvoje nebeško kraljestvo saj veš blagoslovljeni ubogi na duhu kajti njih je nebeško kraljestvo,,, aja ti čakaš ...prikaži več na noriško kraljestvo kralja jajota prvega in urške kot diane, Pahorja kot dvornega norčka ministru Počivalšku nič, kacinu pa dvorno trubadurstvo,,, tebi pa no ja hlapec si in hlapec ostaneš

    • maresem 14:46 03.april 2020.

      Prvo poglej sebe in svoje nebuloze ker se obnašaš slabše od papige in kokodakaš eno in isto, zdaj bi pa meni nekaj moraliziral. Spelji se v greznico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.