Avto /avto/mehanik-leta
1896 ogledov

Prepoznava jih vsak sedmi Slovenec

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 14:22 28.oktober 2013.

    To samo pomeni, da je cerka 70% lastnikov avta, ki še nimajo vse te novodobne tehnologije vgrajene. sama stara jajca.. naj poveji koliko je povprečna starost vozil v GB in SLO..

  • mucek4 15:33 28.oktober 2013.

    Dve od zgoraj prikazanih lučk, ki naj bi bile standardne sta na mojem avtomobilu popolnoma drugačni.

  • Trovlak 15:05 28.oktober 2013.

    kapibara in kdo ima po tvoje prav? Slovenci, kjer je dobesedno trend, da se vozila menjajo vsakih 7, če ne celo 4 leta ali Angleži (pa tudi večina ostalega sveta) kjer imajo isti avtomobil v lasti in uporabi 20 let ...prikaži več in več? Na eni strani Slovenci jamramo, da ničesar nimamo, Angleži (in Američani ter še kdo) pa ta denar, ki ga mi zmečemo v nakup novodobnih igračk, polnih elektronike, ki se ogromno kvari, oni porabijo za potovanja ali pa ga enostavno dajo na stran. V evropskem merilu je Slovenija za moje pojme nadpovprečno neekonomična pri nakupu in uporabi vozil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.