Slovenija
27 ogledov

Preprečili bi radi Janšev scenarij

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • depresija 17:04 05.maj 2015.

    čakte mal, no! Kaj bo pa z SDSom na naslednjih volitvah? Bojo brez kandidatov? Janša, Rupar, Marinič, Časar,...

  • Tupamaros 18:49 05.maj 2015.

    Ker fizična likvidacija ni več možna je ostaloa le zakonodaja izglasovana z ustavno večino, ki jo še imajo.Diktatura avantgarde.

  • h3o 19:04 05.maj 2015.

    vi naredite to, samo potem pričakujte demostracije... pa tudi ko bo kakemu koalicijskemu gospodu gorela hiša, pridemo le gledat, isto ko bo v življenjski nevarnosti

  • mph 19:27 05.maj 2015.

    A tebe moti, da bi zakon preprečeval kriminalcem, mafiji, ... udeležbo v politiki?? Ni pa to zakon uperjen proti Janši, ker se njemu itak ne more nič zgodit, dokler imamo rumeno ustavno sodišče, do poteka mandata pa je še dolga in je varen.

  • h3o 22:16 05.maj 2015.

    Mene ne bi iebali tako kot njega, ker bi hitro dojeli, da je bolje da prejemajo lepo plačo kot pa tvegajo vso njihovo lagodnje zaradi enega norca, kot sem jaz!

  • dragec 06:52 06.maj 2015.

    Ti si mal fuknjen

  • Johan Spohan 11:18 06.maj 2015.

    Se popolnoma strinjam z definicijo norca. Se po komentarjih vidi da spadaš v to kategorijo.

  • h3o 12:07 06.maj 2015.

    ti si funkjen veliko ;)

  • h3o 12:26 06.maj 2015.

    Kdo bi lahko razumel tvoje čvekanje..

  • dragec 00:27 07.maj 2015.

    Izjema v EU, v SLO imamo v parlamentu politika, kriminalca, pravnomočno obsojenega poslanca........psihičnega bolnika z diagnozo

  • mph 21:42 05.maj 2015.

    Se pravi, da ga tudi ti vidiš kot kriminalca? Super. Ampak dejstvo je, da je verjetno ni države, kjer bi lahko kriminalec prišel v parlament. Pika. In ne gre samo za JJ, načeloma se lahko združijo mafijaši in postavijo svojega ...prikaži več človeka v parlament. Zakon je prav, da je, pa ne (samo) zaradi JJ.

  • h3o 21:22 05.maj 2015.

    sodbe potekajo v imenu ljudstva, volitve pa tudi.Je pa skrajnost, spreminjati ustavo zaradi ENEGA človeka, to je že obsedenost če ne idiotizem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.