Šport /sport/zimski-sporti
69894 ogledov

"Prepričani smo, da je to začetek konca smučarskih skokov"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:22 29.januar 2021.

    zadnjič je bil spisek plač na policiji. tam je bilo tudi nekaj ducatov imen, ki jih prevečkrat slišimo v športnih poročilih. meni je vse lepo in prav, ampak, če jest delam pri podjetniku, ne morem svojega dela zaračunat za svoj ...prikaži več žep. pa naj še ti športniki nagrade pospravijo v blagajno "delodajalca". ja, imajo uspehe, priznam. sem pa sit raznih "prijateljic", ki komandirajo strokovni team bivšega uspešnika, ko ponikne denar od nagrad.p.s. tudi meni bi lahko Ford podaril enga mustanga.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 12:01 29.januar 2021.

    Mogoče, kar nekaj argumentov stoji. Ampak nekaj je narobe, ker imamo dobre rezultate pri mladih, velikokrat kot posledica dobrega mladinskega dela v klubih, ki pa v nekaj letih članske konkurence popustijo in ne preidejo v sredna in zrela leta ali ...prikaži veči pa zelo redko. Morda tudi siljenje z vegateriansko in vegansko prehrano, ki ne ustreza vsem, morda premalo poudarka na profesionalnem odnosu pa ne do javnosti, ampak nasploh, premalo prilagoditev individualnosti športnika, preveč kalupa.

  • duc1 10:11 29.januar 2021.

    Ni problema,naj se financirajo sami in delajo kar hočejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.