Slovenija
8796 ogledov

Presenečenje v zvezi s tožbo proti Hrvaški

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 15:09 19.december 2018.

    Kakšno presenečenje? Če smo mi morali vse vrniti, naj tudi vrnejo hrvaška podjetja svoje dolgove.

  • alen04 15:47 19.december 2018.

    Lepo, da so vsi v EU spoznali kakšna lažniva in zahrbtna golazen so Hrvati. Škoda, ker si sosedov ne moremo izbirati!!!!

  • wolf.ata 14:30 19.december 2018.

    ta znesek se je nekje pojavljal veliko večji,par milijard (dolarjev),kaj pa Nek Krško,tam smo popušili zaradi našega neznanja,čakanja,hrvati pa se desetkrat zlažejo in potem jim vsi verjamejo,kot,da imajo res oni prav,sedaj nam oni cenejšo elektriko prodajajo v Sloveniji,ja,ja

    • Avatar Leon
      Leon 17:32 21.december 2018.

      @wolf .............NEK ni bilo neznanje s strani naročnika ? Neznanje je radi neukega in zabitega folka ,ki ga na volitvah razdelijo na vaše in naše ,tako pozabijo kdo so glavni krivci kraje premoženja . Kdo se spomni SMELT, SDK.........vseh ne ...prikaži več bom našteval ,lahko si pa jih pogledaš na spletu .

    • wolf.ata 15:06 21.julij 2019.

      raja v vsakem primeru potegne ta kratko

  • Holly_Blake 16:52 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanje inn dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • klincek 14:09 19.december 2018.

    Levaki spet bote puhnli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.