Zakaj vlada ne kupi električna vozila,da nam dokažejo kako skrbijo za okolje,sami pa se vozijo z bmw ji s 5000 kubiki in 500 konji
Kar nekaj!!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Zakaj vlada ne kupi električna vozila,da nam dokažejo kako skrbijo za okolje,sami pa se vozijo z bmw ji s 5000 kubiki in 500 konji
Kar nekaj!!