Magazin /magazin/vip
48735 ogledov

Pretepeni partner znanega Slovenca z novo slabo novico

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 08:01 07.januar 2020.

    Če bi vse normalne državljane,kateri so v Sloveniji dobili poškodbe ob pretepu,tako izpostavljali in pisali cele romane kot o tem ne vem kako bi ga imenoval,da ne bom homofob,bi bila večina vsebine napolnjena s to vsebino...koga pa sploh zanima njegova ...prikaži več noga in ledvica,saj imamo dovolj svojih težav in problemov,pa tega ne izpostavljamo po javnih medijih.

  • leonardo 07:48 07.januar 2020.

    Ne izpostavljaj se, pa boš imel mir.

  • Pepe007 08:00 07.januar 2020.

    Nasilje ni rešitev, ni pa rešitev niti s svojimi dejanji privlačiti nasilne ljudi.

  • ode 07:51 07.januar 2020.

    En dober huge dildo bi rešil vse težave.

    • alen009 11:28 07.januar 2020.

      to mi deli miška mala, matr sta me nasmejala, ampak čist zares.

    • kapibara1 18:46 07.januar 2020.

      Pa z golim dildotom, po goli riti...

  • Žurnalček 09:36 07.januar 2020.

    Tale zgleda želi na račun pretepa, ležati celo življenje v UKC. Med vrsticami je pa celo rekel , da mu je pretep rešil življenje !

  • tomaz17 12:26 07.januar 2020.

    garantirano se bo pozdravil le s terapijo pravilno izvedenih elektrošokov !!

  • Žurnalček 09:38 07.januar 2020.

    Bod srečen , zadnji takšen tič , je fasal nož !

  • Jela Pavlin 14:02 07.januar 2020.

    Ljubim življenje,dokler ga imam sama krojim svojo isodo

  • sebastjan95 15:11 07.januar 2020.

    KAJ SE BOŠ TI BORIL PA KAZENSKE OVADBE DEVAL KNEDL

  • sebastjan95 15:16 07.januar 2020.

    KAJ SE BOŠ TI BORIL PA KAZENSKE OVADBE VLAGAL PA MOJ OTROK PA KAJ JAZ VEM KAJ ŠE SAJ NI ČUDNO DA SO ......

  • Jela Pavlin 14:00 07.januar 2020.

    Praravijo,da živimo v svobodni državi,polni razumevanja,medsebojnega spoštovanja in svobodi govora in odločanja o sebi,zakaj potemtakem napadanje drugačnih,drugače usmerjenih.Nemoremo vsi enako živet to ni svoboda,sprejmi druge in sprejet boš,zemlja je raj za vse v trenutku pa lahko postane pekel in ti ...prikaži več bo življenje reševal ravno on ki ljubi njega.Ljubim,sem ljubljena in ljubim tudi vas,ja vas vse,ki hodite po tej naši zemljici pa naj bo ravna ali okrogla,sam da smo zdravi.

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 19:46 07.januar 2020.

      Ja itak. Oni pa ne sprejemajo drugačnih od njih. Kako je rekel? Boril se bo za LGBT? Torej on bi rad vojno, ker je uporabil besedo boril. In s tem si privlači tiste, ki bi se tudi radi borili, temveč ...prikaži več na drugi strani tehtnice. Ne vem kaj bi sploh še radi. Majo vse pravice, zdej bi radi še otroke drugim jemali, jih psihično pohabljali, kot da ni dovolj, da jih hetero pari nekateri pohabljajo, oni najdejo rešitev, da jih bodo pa LGBRPjevci na drug način psihično pohabljal... Naj se bori, hoče vojno

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 19:46 07.januar 2020.

      ... vojno bo dobil od sebi enakih po razmišljanju.

  • andrejbis10 13:40 07.januar 2020.

    v vsakem primeru bo dobil lepe denrce ker je zahrbten delavec

  • andrejbis10 13:41 07.januar 2020.

    v vsakem primeru bo dobil lepe denarce ker je zahrbten delavec

  • matermila 12:18 13.januar 2020.

    Če je topli naj bo topli lepo v miru in tišini naj boža ritko svojemu dragemu.Ni nobene potrebe,da se izpostavlja po cajtngah in drugih medijih,ker ga bo prej ko slej spet nekdo namahal.Tudi jaz se ne izpostavljam in objavljam novic ...prikaži več iz moje postelje,čeprav bi bilo bolj sprejemljivo med normalnimi ljudmi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.