Šport
64 ogledov

Prevc kljub padcu do zmage!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 18:02 14.februar 2016.

    Frajer, ni besed, raztura. Da bi še dolgo tako.

  • Žurnalček 19:16 14.februar 2016.

    ŽURNAL , zakaj dajete med SPLETNE ZANIMIVOSTI TUDI prispevke\s\sNOVA TV ! Če neki portal dovočljuje komentare samo ISTOMIŠLJENIKOM , je prva naloga svobodnega novinarstva vsaj ta , da je bojkotirate !!!!

  • crniovcar 22:13 14.februar 2016.

    V PLANICI SO SKLENILI,DA BO ZARADI VARNOSTI GLEDALCEV PREVC SKOČIL 5 ZALETIŠČ NIŽJE like emoticon

  • francek 21:59 14.februar 2016.

    Vse kaže, da bodo Petra sodniki ustavili le tako, da bodo ustvarili pogoje, da se Peter poškoduje.

  • Bozidar.Frelih 18:05 14.februar 2016.

    Danes ni pomembna zmaga. Pomembno je to, da je Peter živ in zdrav. Skok bi se lahko kočal povsem drugače. V radijusu je bil mnogo previsoko in hvala bogu mu je uspelo spodobno skrajšati skok. Tudi sam ve da je ...prikaži več bla stvar precej riskantna. Se pravi dve zmagi zanj danes.

  • Papaja Popi 18:00 14.februar 2016.

    Fantastično ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Čista poezija ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

  • Nogo Bozo 18:04 14.februar 2016.

    super.....Ampak tile Norvežani?! Za 1. mestu mu dajo plišasto igračko in en teglc vloženega kompota?? kot na tekmovanju cicibanov...

  • andrejane 06:42 15.februar 2016.

    "Postal je prvi tekmovalec, ki je slavil kljub padcu" prvi je bil Goldberger. https://www.youtube.com/watch?v=AWOeO-p2oPM

  • Žurnalček 19:09 14.februar 2016.

    Jaz sem mislil , da ko se je tekmovanje ustavilo pri Petru , da je JANUS poslal u kurac in sodnike in Norveško žirijo . Takih podlih stvari si tudi Šiptarji ne znajo privoščiti ! Kar se pa tiče ocenjevanja ...prikaži več , je Kraft v 1. seriji naredil Amanmarka in zato dobil 3x19.5 namesto 3x18. Tu so ukradli 4.5 točke , Petru pa dali za daljšo daljavo in enak stil vendar z 1metrskim razmakom v telemarku 18.5 in ga odškodovali za 3 točke !!!!! Očitno ne bo prej miru , dokler Janus NE NAREDI ORGANIZATORJEM IN SODNIKOM ŠKANDALA , z odhodom Petra z tekme !

  • jakec1575 23:59 14.februar 2016.

    Res je. Visok je bil in dobro se je rešil. Upam, da so kolena vredu. Kar se pa tiče ocen. Nekaj časa sem bil mnenja da Stare spet nekaj nabija in mi je bil že tečen, ampak sodniki res ali ...prikaži več ne vidijo ali pa določenim tekmovalcem na več tekmovanjih talajo malo tele točke. Ampak se jim zaenkrat ne obnese. Kam pa pridemo, če neki Slovani iz roba Balkana vladajo trenutno sceni. Tega se ne da skriti. Vedno je bilo in vedno bo. Globoko zakopano v finost ampak ja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.