Slovenija
127634 ogledov

Preverite, kakšna pokojnina vas čaka in kdaj

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:26 13.januar 2022.

    Me predčasno kap zadane!!!

    • srecnii 12:31 13.januar 2022.

      sigurno tud mene, ker pri 65 letih noben več ne zmore delat,

  • rd2dmk2 10:26 13.januar 2022.

    in tukaj opozarjam še vse državljane ( kljub bojazni da me napade ves zavarovalniški sektor ) ne vlagat v njihove produkte.. jest sem .. bil budala.. po 10 letih sem ugotovil da 5 let niso uspeli povečat nič mojih prihrankov ...prikaži več ostalih 5 let pa za minimalni drobiž in tudi sedaj ko še vedno imajo moje prihranke in mi izplačujejo rento, se nobeno leto niti za cent ne poveča renta. ampak oni pa lepo živijo od mojega denarja. razmislite , dobro razmislite predno nasedete pravljicam od bogastvu.

  • srecnii 12:29 13.januar 2022.

    Če si pri 25 začel delat bi moral do 65 leta delat, to je nemogoče, velik ljudi zboleva pri že 67 letih-70, 75 jih tud dost umre......to da se doba daljša je laž....večina se je pred leti upokojeval s 48-50-53 ...prikaži več leti, moški pri 55.leti....res da so začel delat par let prej, amak noben pa ni delal 40 let, nekje 33-35 je bila max. doba....in včasih so manj delal in bli pošteno plačan....danes te z lopato noben noč, moraš bit delavec za trojna dela.

  • sandi76 09:52 15.januar 2022.

    Kdaj bodo popravili krivice upokojencem, ki so jim odmerili krivični 57 % ? Sedaj se ta po drobtinicah popravlja, ampak popraviti bi morali tudi tistim za nazaj !

  • rd2dmk2 10:21 13.januar 2022.

    sem že dobil izračun od SPIZA. se zahvaljujem moji ljubljeni državi, ki mi je za 3 leta pobasala sredstva od plač, ki mi jih ni izplačala, pa za povrh še stornirala delnice , katere je vsilila namesto izplačila. poleg tega ...prikaži več se zahvaljujem državi, ki dnevno spreminja pravila na 3 stebru pokojninskega zavarovanja in privarčevana sredstva spreminja v rezične sklade in delnice in tako namesto zagotovljenega minimalnega in obveznega 2% donosa gredo prihranski v maloro.

  • rd2dmk2 22:45 13.januar 2022.

    za vse.. en nasvet, dajti si naročit ( ne vem kako so meni ga kar poslal ) takle izračun.. ma vam do dneva natančno pove kolk ste kje vplačal in kolk bi od tega dobili.. boste mogoče zvedeli da kakšno ...prikaži več leto kje se je kar izgubilo....pred leti je šel znanec v pokoj , pa je ugotovil da mu nekje nekaj manjka. in smo ugotovili da je takrat veljalo ( mogoče še vedno ), da ne moreš tožit delodajlca, ker ti ni vplačal v spiz, dokler , pazi, ne greš v penzijo.. vmes pa firma spizdi v večna lovišča.

  • Avatar Almiolla
    Almiolla 23:40 13.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:13 13.januar 2022.

    Do penzije se bodo tej izračuni še tolikokrat spremenili, sploh pa po tej korona krizi, ko se bo videlo v kakšnem finančnem deep shitu smo, da je brez veze karkoli kalulirati.

  • Jeanette_Jenkins 13:30 13.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • schala 07:41 13.januar 2022.

    Zalaznikov, dajte si kdaj prebrati članek preden ga objavite...vas je Yoda učil sestavljanja stavkov?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.