Avto /avto/iz-druge-roke
47465 ogledov

Kamera v avtu je posnela nesrečo, je to dokaz?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:33 22.januar 2022.

    slikaj in snemaj kolikor češ,samo imej to za sebe brez objavljanja in ne da pošiljaš vsevprek ,ker ti je konec koncev dolgčas ,zlasti če so to ljudje .Zasebnost treba spoštovat

  • Avatar Tamsmilena
    Tamsmilena 23:34 22.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Brane Kacjan 12:18 11.februar 2022.

    Kar slišiš, vedno ni resnično. Kar vidiš, je resnično. Vsak original posnetek z datumom in časom snemanja, je dokaz o dejanskem, prikazanem videnem dogajanju. Kdor takega posnetka ne prizna, ne dojema realnosti, ali pa se dela slepega.

  • djdj 18:06 22.januar 2022.

    Tudi sam jo bom namestil, zaradi vsakodnevnih "akrobatov", ki jih srečujem na cesti(le še popravljam nosilec rabljene(sam svoj mojster)). Dnevno opažam nevarne voznike(tudi sam nisem idealen) in nevarne situacije. Razmišljem; tudi če posnetek ne velja kot dokaz, bi ga moralrazumen ...prikaži več policist upoštevati. Nerazumen bi me pa oglobil zaradi nedovoljenega snemanja. Kamero bom vsekakor namestil in trpel reakcije ali sankije.Moj namen(kot v tujini) je javno objaviti posnetke objestnih voznikov.

    • djdj 18:08 22.januar 2022.

      ...Cenzurirane tablice ali ne. www.youtube.com/watch?v=2BNJ1DXiyew

    • djdj 18:09 22.januar 2022.

      Se opravičijem za napačno povezavo do videoposnetka. https://www.youtube.com/watch?v=f_LAYXdsM9k

    • djdj 21:52 22.januar 2022.

      Še en primer, kjer bi mi bikamera koristila. Pred leti sem na ozki republiški cesti(primerni ta 1 avto) srečeval kotalkarski klub(ki ga za enkrat še ne bom imenoval). Več tednov je njihov trener "odložil" otroke za nepreglednim ovinkom. Ta mladina ...prikaži veča je v mraku trenirala na temu odseku ceste(predstavljajte si tek na smučeh, le da je bilo to na rolejih, čez celo cesto)...

    • djdj 21:57 22.januar 2022.

      Po nekajtednemu dogajanju, sem odšel na policijsko postajo.Policaj-receptor je bil siten, ker sem ga zmotil ko je jedel krof(ni to samo v ameriških filmih). Odgovor je bil, da je to res nevarno početje a, da brez prijave ne morejo ukrepati. ...prikaži več Mislil sem si; naj prijavim, preden se oni zganejo, bodo kotalkarji že doma. Jaz bi plačal pa krivo prijavo(500€). Če bi imel posnetek, bi bilo lahko drugače...

    • Igor Jurše 22:11 22.januar 2022.

      Raje sam glej okoli sebe,bodi pozoren na ostale udeležence,uživaj v vožnji,tudi dinamični in ne privošči nikomur nič slabega,je recept za vožnjo brez nepotrebnega cirkusa.Preverjeno.

  • asmas1965 13:50 22.januar 2022.

    kar se iče Avstrije je ČISTA LAŽ.Lahko sbenaš vendar posnetka ne smeš predvajati na socialnih omrežjih oz ne smeš jih javno prikazovati...To je resnica o avtomobilskih kamerah pri severnih sosedih

  • rd2dmk2 09:53 22.januar 2022.

    po eni strani na objektu ne smeš imeti nadzorne in varnostne kamere ki snemajo javne površine in imeti celo opotorilne napise da je izvajan video nadzor ( glej uboze na AC ) tukaj pa snemaš vse živo. sicer pa menim ...prikaži večm rakole, če bi se kak "budžovan" zaletel v navadnega občana, bi takoj občan še fasal kazen za snemanje, al če bi posnel prekršek kakega politika isto tako. če bi pa posnel kak napad na politka , pa juhuhu fino da so posnetki..velikemu bratu pride vse prav kar mu paše.

  • Martin Jakopec 11:39 22.januar 2022.

    Zanimiva besedna zveza...snemalna kamera. Kakšna pa drugače?

    • Boštjan Bratina 18:30 22.januar 2022.

      Maš take, ki snemanje samo projecirajo na zaslon in ne shranjujuejo posnetka. Vsak novejši avto ima danes kar nekaj kamer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.