Slovenija
10407 ogledov

Pri dogovoru glede plač se zapleta

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 17:04 07.oktober 2022.

    Najlepše je povedal Vatovec od Levice, da se vsi ukvarjajo z najbolje plačanimi, nič pa s skoraj 30% teh, ki so v javnem sektorju pod minimalno plačo. Mi jasno, da zdravnik zdravi, pa vendar je preveč pretiravanja. Predvsem je napaka, ...prikaži več da zdravniki niso nagrajeni po učinku kot v tujini. Kdor manj ali slabo dela, naj dobi manj, več pa na račun tega tisti, ki dela dobro in več.

  • jozicamurn 17:31 07.oktober 2022.

    Birokrati, ki igrajo pasjanso za šalterjem in po domače samo matrajo ter s svojimi postopki zavlačujejo in v obup spravljajo vse, ki rabijo urejati zadeve v nekaj dneh, bodo dobili višjo plačo. Bravo vlada POJMA NIMATE.

    • Ender3 19:04 07.oktober 2022.

      Bravo jozim ti pa, veliko ponujaš s kritičnim komentarjem. No, novo je, zgolj novo up.ime. Bolano !

    • jozicamurn 03:36 08.oktober 2022.

      Ne razumem? Mi lepo prosim pojasneš kaj si hotel povedati? Hvala.

    • munja 06:23 08.oktober 2022.

      jozucamurn pusti ender3. Če bereš njegove komentarje, vidiš, da je brezupen primer. Z njim se ne splača ukvarjat.

    • jozicamurn 11:23 08.oktober 2022.

      Novo up. ime? Jaz že od začetka uporabljam istega in sem dolgo časa tukaj na tem portalu, ker mi je zabaven. Resnici na ljubo resnično pustijo pisati vse, čeprav je sam portal voden s strani lgbt ZDA propagandne mafije in ...prikaži več razumem, da morajo od nečesa živeti in podpirati enostransko nekoga v tem primeru, saj jim dajejo kruh. Dejstvo pa je, da je še vedno pristranski portal in ne nepristranski.

  • lojs 16:48 07.oktober 2022.

    upam, da bo čimmanj folka delalo, naj gredo na bolniško al pa okorog dohtarja jamrat, pa če se da v invalidsko ... fehtat za golo preživetje, je pa res mukotrpno živlenje, ja pa še otrok cel ograbek, naj jih dela ...prikaži več in preživla oblast al pa buzeranti, ki so po večini dobro situirani

  • onxxx 18:48 07.oktober 2022.

    Ma hebite se, očitno so važne sedaj samo plače, ker skrajšanja čakalnih vrst nihče niti ne omenja. Očitno za vas ni meje in lahko vas je sram.

  • Avatar pantani
    pantani 20:09 07.oktober 2022.

    V tej državi je vse narobe...minimalna plača bo kmalu dohitela povprečno, delavec, ki dela komaj preživi s svojo plačo, pokojnina za 40 let dela je taka, da bi se kar zjokal....na drugi strani se s socialnimi transferji brez dela odlično ...prikaži več preživi, direktorji v državnih podjetjih si izplačujejo take plače in nagrade, da jim zavidajo še direktorji v zahodnih državah...

  • munja 06:28 08.oktober 2022.

    Sram jih je lahko, da kar naprej izsiljujejo s plačami.Naj se raje ukvarjajo oz. odpravijo čakalne vrste in še mnogo drugih stvari, ki jih je potrebno uredit. Kovid jim je očitno pustil posledice in zdaj mislijo samo še na denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.