Slovenija
23615 ogledov

Pri nas bi lahko prišlo do popolne prekinitve pridelave sadja in zelenjave

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 15:31 08.november 2022.

    To gotovo NI RES... spet sejete paniko žurnalovci!!!!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:52 08.november 2022.

    Zelenjave in sadja v izobilju,ko bo mesa zmanjkalo bo bolj problem in če ne bo ničesar si jih bom pa sam redil,zelenjavo za svinjo,svinja za nas 🤗

  • Boštjan Bratina 16:33 08.november 2022.

    Zanimivo res... jaz pa polno jablano jabolk. Se ne spomnim, v zadnjih 10 letih, da bi bilo tako polno gor. Imam občutek, da se folk zavaja samo zaradi subvencij na jamranje.

  • Avatar luckyss
    luckyss 17:27 08.november 2022.

    Razen kakšnih novih sadik letos večinoma ni bilo potrebe po zalivanju in letina je bila obilna..Sicer pa ne razumem nekoga, ki živi od sadjarstva, nima urejene možnosti namakanja ali zalivanja...Brez kur... na ohcet, potem pa jamrat...

    • JONIJONI 00:35 09.november 2022.

      Če nebi zalival, nebi nič pobiral, vsaj tu na obali. Deževnice v šterni, 22 kubikov, je zmanjkalo sredi avgusta. Res se ne spomnim, kdaj je bilo tako suho..... Se mi zdi, da 2004.

  • miha.z 18:37 08.november 2022.

    Pri nas je bilo letos polno sadja, več kot prejšnja leta ;)

    • munja 21:40 08.november 2022.

      Tudi pri nas. Žena je skuhala marmelade in kompotov za deset let.

  • mph2 21:31 08.november 2022.

    Edino kar me zanima je, da ne zmanjka mesa.

  • Avatar jezeran
    jezeran 18:42 08.november 2022.

    Nemogoče, letos je bilo vsega preveč. Marmelade polna klet. Po dolgem času so bile češnje. Jabolk je bilo veliko, mogoče malo manjša, ampak dobra, prav tako hruške. Sploh so pa vaša jabolka pakirana v vrečke, katera prodajajo v trgovinah zanič, ...prikaži več ker so še nezrela, trda in neokusna.

  • Avatar pantani
    pantani 07:26 09.november 2022.

    Še en v vrsti novinarskih nategov in z namenom ustrahovanja!!!

  • Avatar karjola
    karjola 06:30 09.november 2022.

    Dejansko me ne zanima za špansko in portugalsko in južnoafriško in ostalo sadje zelenjavo ki jo pridelujejo. Skoraj vsak od nas ima kak vrtiček in si pridela kako malenkost. Tako da če v marketu zmanjka mi dol visi. Pa naj ...prikaži več si špar posadi gredice na strehi namesto da kmetu stiska s cenami.

  • radovednica 08:05 09.november 2022.

    Vsak, ki ima vsaj košček zemlje, vrta ali karkoli že, naj posadi kakšno drevo, zanj skrbi (tudi in predvsem zaliva, seveda nosi tudi vodo, če je potrebno), tako kot počnemo normalni in ne mestni friki, ki samo hodijo in čakajo ...prikaži več po trgovinah ugodno ponudbo, pa bo vsak vsaj delno če ne v celoti samooskrben, tako kot to počnemo običajni, normalni ljudje. In ne samo javkat, česa vse ni in kako je vse drago......

  • satir 07:40 09.november 2022.

    Se obnašamo kot tisti nesrečnež ki je v puščavi umrl od žeje, vodo pa je imel samo v kolenu. nam pa dežuje, poplavlja odnaša voda bregove, da joj prejoj, poem pa 14 dni ni dežja in je suša da je ...prikaži veče vsega konec. Kaj pa akumulacije vode za poleti.. ah brez veze... kaj pa Mura in Drava ... ah brez veze... pa Sava in savinja... brez veze... Soča tudi brez veze... mi rabimo dež dvakrat na teden da ni potrebno zalivat, fajn bi bilo če bi vseboval že škropivo proti škodljivcem in kaj proti plevelu...

    • radovednica 08:07 09.november 2022.

      Tako je, satir! In takšnih razmišljanj je v pri naveličanih slovenjceljčkih vse več in preveč.

  • bobubob 08:34 09.november 2022.

    Spremembe seveda so, a ne zaradi narave same (te spremembe so počasne) temveč zaradi geoteroristov, ki umetno povzročajo suše , poplave, žled. Letos je bilo to njihovo delovanje dokazljivo opazno vsakemu, ki je le malce spremljal satelitske posnetke in gibanje ...prikaži več zračnih mas - ter se dal poučiti verodostojnim virom, kaj se je dogajalo tudi drugje po svetu. Ja, klimatske spremembe, zelene tehnologije, varna cepiva, hlapčevska politika, skupni imenovalec pa - degenerirani Bruselj. Volili smo pa mi!

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 22:53 08.november 2022.

    Meni je popolnoma vseeno, če zmanjka sadja in zelenjave. Ju pač ne bom jedel, itak imam raje meso. Kar naj vegetraijanci stradajo, hehehe.

  • satir 07:36 09.november 2022.

    Mimo pa Sava teče !!

  • Gandi123 20:05 08.november 2022.

    BIO jabolka z nasadov, ki obkrožajo jedrsko elektrarno Krško. Bolje, da nobenega nebi bilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.