Slovenija
10297 ogledov

Pri nas jih bomo pobijali, a nas prosijo, da jih sprejmemo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 16:39 22.april 2023.

    Naši jih bodo z veseljem sprejeli, ker želijo iz Slovenije napraviti rezervat in živalski vrt. Itak jim je pa za prebivalstvo malo mar!

  • robert73 00:20 23.april 2023.

    Medvedi v srednji Evropi so okoljevarstveni snobizem - tako velike živali v tako nasičenem prostoru se ne smejo svobodno razmnoževati; še mi ne moremo početi vsega, kar bi hoteli. Okoljevarstveniki so jim dolžni natikati kondome, če jih želijo gledati.

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:48 22.april 2023.

    Zakaj pa ne , bo več salam

  • Kmodri 16:35 22.april 2023.

    Italijo je treba seznaniti, da Slovenija ni varna država. Zato po EU uredbi ni primerna za sprejem, ker jih pobijamo.

  • Plavi-mil 08:09 23.april 2023.

    Enega bomo še prenesli, ampak ga bi zamenjali za goloba in ptičjo vlado, bo manj škode naredil, kot ti nesposobneži.

  • PaPajapopi 16:16 22.april 2023.

    Kdor nasprotuje odstrelu, si naj jih vzame domov v posteljo. Poravnati mora vso nastalo škodo, ki jo medvedi povzročijo in kazensko odgovarjati, če to ne bo izvršeno.

    • Kmodri 16:43 22.april 2023.

      Ne bodi nestrpen: Te bodo obtožili hujskanja. Ko je moja na obisku v zoo izjavila, da bi medveda, ki je v ogradi najraje stisnila k sebi, sem vedel, da se ji je dokončno odpeljalo!

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 00:05 24.april 2023.

    Meni se pa medvedje smilijo , vendar regulacija števila medvedov je naloga , ki nam jo je zaupala mati narava in zato se strinjam z odstrelom , pravzaprav bi jih morali odstreliti vsaj še 100 več. Italijanaski predlog je milo ...prikaži več rečeno , nastal v glavi totalnega bedaka , drugega izraza za takega butlja ali pa arogantneža jaz ne poznam.

  • Ikoz 20:54 22.april 2023.

    Meni se nič ne smilijo kamot bi jih postrelil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.