Slovenija
14 ogledov

Pri Virantovih se spet trese

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 21:18 12.april 2013.

    men se zdi, da tile trije in še tale tipćek na koncu da so izstopili zato, ker so mislili, da bodo s praznim mlatenjem slame še naprej delovali....pezdirc je močn le na nakladanju, dej mu funkcijo pa se bo usral ...prikaži več na celi črti.....prav tako ostali

  • Ronald Reagan 21:46 12.april 2013.

    posral se boš ti...v bližnji prihodnosti ko te državna ziza več ne bo nahranila

  • zic 21:49 12.april 2013.

    jaz se sam sebe gospodar...tko da verjetno TI molzeš državo in čakaš na kavču na boljši jutri....

  • mph 20:24 13.april 2013.

    Ne, po mojem gre za klasičnega gospoda 10% (beri rumenokravatarja), ki za vložek 10% dobi verjetno tam, od oka, vsaj 1000%.

  • Žvižgač 22:25 12.april 2013.

    Erjavec je pred volitvami rekel: "za enga Grregorrja smo vidl, kako je končal, bomo videli kaj bo z drugim Grregorrjem".In kot modrec se ni zmotil saj ta drugi Grregor je še poln napuha in samega sebe in govori hitrje ...prikaži več kot misli, medtem, ko je prvi hitreje naredil in je pozneje ven prišlo, pa še to ne vse. Od DL tudi ni kaj pričakovati saj nima v svojih vrstah na vidnih mestih nikogar, ki bi vreden zaupanja zakaj voditi, pa tudi sposobnih ljudi nima. Evo danes še ena lopovža iz njihovega sveta stranke, ki je kradla v vrtcu. Grregor pa itak misli stranka sem jaz in sem najlepši, najbolj pameten in mene bodo vsi volili. Fuck, to stranko lahko volijo slaboumni ali pa zelo naivni volilci, ki padajo na besede, ki so daleč od dejanj. Jaz bi jih na do sedaj videno z zakonom prepovedal. Ker so lažnivi, goljufivi in brezbižni do naroda.

  • Žvižgač 22:35 12.april 2013.

    Pa še nekaj mi je pršlo naprej. Kaj pa je stranka in njen predsednik vredna, ko pa cela njena modrost in politika sloni na jemanju plač in zniževanju pravic in standardov na vseh področjih. In odvzeto je za njih uspeh ...prikaži več in s tem se kitijo. Brez alternativnih predlogov in idej kako več zaslužiti, kako pametno prihraniti, kako dejansko debirokratizirati državo in ne samo na jeziku v predvolilnem času. To je edn drek od stranke, ki jpo vodijo trije profesorčki in ima za seboj še nekaj priliznjenih uradnic iz Virantovih časov ministrovanja, ko je skrbel za UE in jim odvzel delo in pustil ljudi in plače. Delo pa se je selilo koncesionarjem. On frajer pa je služil ob funkciji še na honorarjih za projekte, ki bi jih moral izdelati v okviru rednega dela. In ta nam reže kruh po njegovi meri. Falot brezbrižni.

  • mph 20:22 13.april 2013.

    Janez Šuštaršič je obupal samo na tem, da mu ni uspelo janšizirati DL. In moram reči, da je v zadnjih časih DL pridobila kar nekaj kredibilnosti nazaj. Ja, ja, ...vem, ampak ni svetniške stranke, takšne z kolobarčkom nad glavo. No, ...prikaži več vseeno jih ne bom volil, ker imam sicer med bedno izbiro vseeno še nekaj drugih preferenc prej.

  • mph 20:23 13.april 2013.

    Kljub mojemu zgornjemu mailu, se tukaj vsekakor strinjam s tabo. In zato sem tudi napisal, da moj glas ne bo za njih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.