Slovenija
43 ogledov

Priboljšek k plači vse redkejši

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Rossi 10:51 02.december 2013.

    mogoče vse lepo in prav, samo če pa slišiš delavke v trgovinah tuš da ne dobivajo redno plače še tiste minimalne in v kakšnih pogojih, turnusih in ne vem kaj še delajo, ti gre pa na kozlanje s čim vse ...prikaži več se hvalijo, ko se osnovnih pogojev nimajo poštimanih. Me zanima če bi tebi vse vzeli in ti dali minimalno plačo, te vrgli v najemniško stanovanje z dvemi otroki, ki jim ne moreš kupiti ne vem kaj, kako bi na tebe vplivalo ko se tvoj delodajalec hvali da bo naredil ne vem kaj samo zato da bi ljudje pri njih več kupovali in jim polnili njihove žepe

  • Marko Rossi 10:54 02.december 2013.

    pozabili ste napisati da je tudi na Pošti Slovenije ne bo, čeprav je poslovala pozitivno, ampak so MORALI dokapitalizirati NKBM, zdaj pa bo MORALA pomagati še dokapitalizirat PBS in je šel ves denar v usrane banke ki si bodo najbrž ...prikaži več izplačale božičnico. Ja nimaš kaj ovce ostanejo ovce in slovenci smo ovce

  • Mrcina 16:38 02.december 2013.

    Dobri so. Mi letos niti regresa nismo dobili izplačanega, kaj šele da bi prišlo do kakega "prisluha" o božičnici :(

  • Dixon 09:37 02.december 2013.

    Se mi zdi pošteno, da če ima podjetja dobro poslovno leto, da se vodstvo odloči in zaposlene, ki so prispevli k temu rezultatu nagradi. Zdi se mi pa debilno, da podjetje, ki je v krizi in ima dolgove, in ki ...prikaži več se ga po možnosti rešuje z davkoplačevalskim denarjam, da izplačuje nagrade. Tega pa ne podpiram. Podpiram pa recimo akcijo oz. zamisel Skupine Tuš, ki se je odločila da bodo obdarovali 18.000 otrok, to pa je poteza ki si zasluži pohvale. Otroci so tisti, ki so v teh težkih časih še bolj občutljivi.

  • Mrcina 16:38 02.december 2013.

    Dobri so. Mi letos niti regresa nismo dobili izplačanega, kaj šele da bi prišlo do kakega "prisluha" o božičnici :(

  • Kristjan Ivancic 09:18 02.januar 2014.

    po pripripovedih direktorja cimos senožeče smo tudi v senožečah skoraj dosegli cilj vseh naročil a vendar nismo dobili božičnice.Verjetno so si jo razdelili kar "glavni" na cimosu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.