Slovenija
12760 ogledov

"Pričakujemo težave pri dobavi kvasa"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 12:12 16.marec 2020.

    Vsi so se mi smejali, ko sem nakupil zaloge, Serpentinšek je neprestano ponavljal, da je vsega dovolj, v prvem dnevu pa že pričakujejo težave. Ne vem, morda pa jaz nič ne razumem....

    • Janez_53 12:16 16.marec 2020.

      Seveda, ker nekater bukslji pač nimate mere in egoistično mislite le nase in si delate nenormalne zaloge! Ja, in ravno zato, ker ti in tebi podobni NE RAZUMETE informacije, da si ni treba delati nepotrebnih zalog, je prišlo do tega!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:56 16.marec 2020.

      Ljudje imajo itak prepolne riti.Nimajo ene normalne meje.Toliko so se založili, na koncu bo pa nekaj tega šlo v smeti. Kako so pa preživeli med sv. vojnama in bolj zdravi kot danes?

    • TistoPravo 14:30 16.marec 2020.

      Upam, da bodo potem raje kot v smeti to razdelili med lačne...

    • Luksi 11:00 17.marec 2020.

      Zdaj je čas, da se ostane doma, kar vsi, ki ste seveda najpametnejši ne boste in če še niste okuženi boste imeli lepo priložnost da se okužite, če pa ste že okuženi boste pa še malo širili virus. Zato pravim, ...prikaži več, fa je potrebno imeti zaloge in ne hoditi naokoli, saj se na tak način virus ne bo nikoli zajezil in na koncu bo tudi tistim, ki smo v naprej razmišljali zmanjkalo zalog...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.